سایت تیراندازی با کمان در تبریز افتتاح شد

سایت تیراندازی با کمان المپیک میلاد وزیری با حضور حجت الاسلام والمسلمین عباسی نماینده وزارت ورزش و جوانان، بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی و اعضای هیئت رئیسه تیراندازی با کمان استان به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی، حجت الاسلام والمسلمین عباسی نماینده وزارت ورزش و جوانان در مراسم افتتاح سایت تیراندازی با کمان المپیک میلاد وزیری گفت: رشته تیراندازی با کمان یکی از مهم ترین رشته های ورزشی است که از زمان پیامبر اسلام(ص) به این رشته مهم تاکید زیادی شده است.

همچنین عباسی ادامه داد: تا آنجایی که می دانم کمان و ابزار این رشته ورزشی گران قیمت می باشد ولی بدلیل جذابیت، مفرح و مهم بودن این رشته ورزشی طرفداران و ورزشکاران زیادی به خود جذب کرده است.

بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان استان در رابطه با سایت تیراندازی با کمان المپیک میلاد وزیری گفت: این سایت یکی از بهترین سایت های تیراندازی با کمان استان و شمالغرب خواهد شد و کمانداران موفقی تحویل جامعه ورزشی استان خواهد داد چرا که مربیان و مسئولان کاربلد هیات در این سایت فعالیت دارند.

بهتاج افزود: سایت حاضر سومین سایت تخصصی تیراندازی با کمان استان است که مورد بهره برداری قرار گرفته و امید دارم که کمانداران بیشتری در عرصه های مهم ورزشی داشته باشیم.

در پایان از عوامل اجرایی که در راه اندازی و افتتاح این سایت نقش به سزایی داشتند از طرف هیات تیراندازی با کمان استان آذربایجان شرقی تجلیل شد.

دکمه بازگشت به بالا