اطلاعیه معاونت آموزشی وزارت بهداشت

کلیه آزمون‌ های جامع علوم پایه و پیش ‌کارورزی در زمان اعلام شده قبلی، برگزار خواهند شد

معاونت آموزشی وزارت بهداشت در اطلاعیه ای، جزییات برگزاری آزمون‌ های جامع علوم پایه و پیش ‌کارورزی را اعلام کرد.

به گزارش ارک خبر به نقل از وبدا، در این اطلاعیه آمده است: متاسفانه در روزهای اخیر شایعات و نقل ‌قول‌ های بی ‌اساس زیادی درخصوص لغو یا تعویق آزمون ‌های جامع علوم پایه و پیش‌ کارورزی در فضای مجازی و بین دانشجویان پخش شده ‌است که موجب تشویش اذهان دانشجویان عزیز شده‌ است. درخواست‌ هایی هم از طرف برخی از دانشجویان و تشکل ‌های صنفی دانشجویی پیرامون این آزمون‌ ها به معاونت آموزشی رسیده ‌است که خواستار به تعویق افتادن این آزمون ‌ها شده‌ اند.
ضمن اعلام این مطلب که تمامی درخواست‌ ها و نکته ‌نظرات دانشجویان عزیز به دقت بررسی شده و برای ما بسیار حائز اهمیت است، به اطلاع دانشجویان محترم می ‌رساند، با توجه به اینکه هیچ تصمیم جدیدی در خصوص آزمون‌ های مذکور گرفته نشده و در حال حاضر امکان تغییر در زمان برگزاری این آزمون‌ ها با توجه به فرایند سخت و پیچیده آن وجود ندارد، کلیه آزمون‌ ها در زمان اعلام شده قبلی برگزار خواهند شد.
از دانشجویان عزیز می ‌خواهیم به شایعات بی‌ اساس پخش شده در فضای مجازی توجه نکنند و اخبار را از طریق کانال ‌های رسمی و روابط عمومی معاونت دنبال کنند. البته با توجه به شرایط موجود به واسطه شیوع کرونا، از دست ‌اندرکاران برگزاری این آزمون‌ ها خواسته شده تا حداکثر تسهیل در این آزمون ها با ملاحظه ضریب دشواری سوالات و ساده تر کردن آن‌ها به عمل آید تا همه دانشجویان بتوانند بدون دغدغه در آزمون شرکت کرده و نتیجه مطلوب را بگیرند.
همچنین، برای اطمینان از حفظ سلامتی دانشجویان عزیز، از مراکز برگزاری آزمون خواسته شده ‌است تا با رعایت کامل و دقیق و سخت ‌گیرانه پروتکل‌ های بهداشتی، شرایط برگزاری این آزمون ها را به صورت کاملا ایمن فراهم کنند تا با رعایت همزمان پروتکل های خود مراقبتی توسط دانشجویان عزیز، شاهد برگزاری موفق و ایمن این آزمون ها باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن