پیام تبریک و توصیه های ناجا در آستانه بازگشایی مدارس

به گزارش ارک خبر – فرمانده نیروی انتظامی سردار “حسین اشتری” در آستانه بازگشایی مدارس و فرارسیدن سال تحصیلی در پیام تبریکی فرارسیدن سال تحصیلی جدید، بهار تعلیم و تربیت را به تمامی اساتید، معلمان و دانش‌آموزان و صاحبان خرد و اندیشه تبریک گفت و از معلمان پرتلاش، متعهد و فرهیخته ای که با وجود شرایط خاص کنونی در کشور و شیوع ویروس منحوس کرونا دلسوزانه در راستای تربیت نیروی انسانی خلاق و عالم  پای کار هستند و گام های موثری برداشته اند، قدردانی کرد.

رئیس اداره اجتماعی پلیس آگاهی ناجا در آستانه بازگشایی مدارس از والدین خواست استفاده از سرویس های مجاز را برای جابجایی فرزندان خود مورد توجه قرار دهند.

سرهنگ “شهاب امینی” با تشریح اقدامات پلیس در آستانه بازگشایی مدارس، اظهار داشت:پلیس در راستای اجرای وظایف قانونی خود ماموریت دارد تا در کنار اقدامات تخصصی، آگاه سازی و ارائه هشدارهای پلیسی را به آحاد مختلف جامعه ارائه تا از این طریق، آسیب های احتمالی به هموطنان کاهش یابد.

وی در ادامه به والدین توصیه کرد :فرزندان خود را در سرویس های مجاز و مورد تایید مدارس ثبت نام کرده و به آنان آموزش دهند که با رعایت شیوه نامه های بهداشتی از ناوگان حمل و نقل رسمی و خودروهای مجاز (تاکسی و…) استفاده کنند.

رئیس اداره اجتماعی پلیس آگاهی ناجا با اشاره به لزوم ارائه آموزش های لازم به فرزندان گفت: والدین می بایست به دانش آموزان بیاموزند که در صورت جاماندن از سرویس مدارس، خونسردی خود را حفظ کرده و با هماهنگی اولیای مدرسه، بهترین شیوه را برای برگشت به منزل انتخاب کنند.

این مقام انتظامی همچنین از والدین درخواست کرد : از آراستن فرزندان خود به زیورآلات در مسیر مدرسه خودداری کرده و به آنان گوشزد کنند تا هیچگاه به تنهایی مدرسه را ترک نکنند و دعوت افراد ناشناس را برای همراهی یا حتی بازی نپذیرند.

سرهنگ امینی در پایان تصریح کرد: والدین و اولیای مدرسه هرگونه غیبت و عدم حضور به موقع فرزندان و دانش آموزان را مورد توجه و پیگیری جدی قرار داده و و در صورت لزوم، مراتب را در اسرع وقت به پلیس گزارش تا بررسی های تخصصی بلافاصله آغاز شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا