بازدید مدیر عامل از کارگاه ماسک زنی شرکت تعاونی مصرف کارکنان شرکت پالایش نفت اصفهان

به گزارش  ارک خبر، مدیرعامل، مدیر هماهنگی و توسعه سرمایه‌های انسانی این شرکت و هیئت همراه از کارگاه ماسک زنی شرکت تعاونی مصرف کارکنان واقع در شهرک‌ شهید محمد منتظری بازدید کردند.  

 طی این بازدید رئیس هیئت‌مدیره شرکت تعاونی مصرف شرکت پالایش نفت اصفهان ضمن قدردانی از مجموعه مدیریت شرکت پالایش نفت اصفهان؛ گفت: شرکت تعاونی در همه حال به دنبال خدمت‌رسانی به کارکنان و اعضای این شرکت و همچنین هم‌وطنان عزیز است و امیدواریم با راه‌اندازی خط تولید ماسک جراحی از سوی این شرکت گام مؤثری در راستای حفظ سلامت هم استانی‌های عزیز برداشته شود.

  ابراهیم کاویانی پور افزود: ایفای مسئولیت‌های اجتماعی یکی از اهداف متعالی این شرکت است و امید است این اقدام کمک شایانی به حوزه بهداشت و سلامت استان نماید و با پیگیری‌های صورت گرفته انشا الله خط تمام‌خودکار تولید ماسک‌های جراحی به‌زودی تکمیل خواهد شد.  

 همچنین بر اساس گفته‌های مصطفی ماه‌پیشانیان مدیرعامل شرکت تعاونی مصرف کارکنان این کارگاه در حال حاضر روزانه ۵۰۰۰ ماسک  تولید و به بازار مصرف ارسال می‌نماید.

گفتنی است، ماسک‌های یادشده سه لایه و دارای مجوزهای مورد تائید سازمان غذا و دارو هست. این خط تولید توانایی تولید روزانه ۵۰ هزار ماسک برای فروش به سازمان‌های متقاضی و حتی توزیع میان مردم مناطق محروم، بیمارستان‌ها و مراکز درمانی را داراست.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا