اولین مدال‌آور تاریخ ژیمناستیک: با 2 ماه تمرین مدال برنز گرفتم

خبرگزاری ارک،‌ عضو تیم ملی ژیمناستیک در خرک حلقه پس از کسب مدال برنز قهرمانی مردان آسیا گفت: تنها با 2 ماه تمرین مداوم در اردوی تیم ملی توانستم به این موفقیت دست پیدا کنم.

عبدالله جامعی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا با سنگین ارزیابی کردن سطح مسابقه‌های ژیمناستیک قهرمانی مردان آسیا در هیروشیمای ژاپن اظهار کرد: این مسابقه‌ها با حضور ژیمناست‌های برتر دنیا به حدی سنگین بود که تنها انتظار راهیابی به فینال را داشتم، اما با تشویق‌های رییس فدراسیون ژیمناستیک و کادر فنی ابه این خودباوری رسیدم که می‌توانم در کنار قهرمانان مطرح ژیمناستیک خود را بر روی سکو ببینم.

وی با بیان اینکه استان بوشهر از نظر تجهیزات و امکانات برای کار در رشته ژیمناستیک در حد صفر است، افزود: پیش از حضور در اردوی تیم ملی از آمادگی خوبی برخوردار نبودم و تصور نمی‌کردم به قهرمانی مردان آسیا اعزام شوم، اما پس از دعوت به اردوی تیم ملی و با تمرین‌های فشرده و خوبی که پشت سر گذاشتم، طی مدت 2 ماه توانستم خود را برای رقابت‌های قهرمانی مردان آسیا آماده کنم.

جامعی اضافه کرد: حضور درویش‌زاده در مسابقه‌ها کنار من سبب شد تا بر استرس خود غلبه کنم و با اعتماد به نفس بالاتری در مسابقه‌ها شرکت کنم و شاید یکی از عوامل موفقیتم در قهرمانی مردان آسیا، این بود که با کمترین استرس و با روحیه خوبی در خرک حلقه حرکات خود را به نمایش گذاشتم.

وی خاطرنشان کرد: حضور رضا کیخا به عنوان یک حریف خوب و باتجربه انگیزه زیادی به من برای کسب مدال داده است. البته جایگاه وی در این رقابت‌ها کسب عنوان سومی یا دومی بود، اما تا حدودی با بدشانسی مواجه شد. هرچند کسب عنوان چهارمی نیز در ژیمناستیک کمتر از مدال نیست.

وی در پایان ضمن تشکر از زحمات رییس فدراسیون و کادر فنی گفت: امیدوارم با کسب مدال برنز در این رقابت‌ها تا حدودی به اعتماد مربیان پاسخ مثبت داده باشم.

منبع:ایسنا

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا