قیمت بلیت دیدارهای لیگ برتر فوتبال گران نشد

خبرگزاری ارک، جلسه هیات رییسه سازمان لیگ امروز با حضور مهدی تاج، محمدرضا ساکت، امیر عابدینی، غلامرضا بهروان، مراد حاج جعفری، مرتضی حسن پور، غلامرضا بهروان، محمد حسین حمیسی، مصطفی شهبازی و علی کاظمی برگزار شد.
بررسی وضعیت تیم های لیگ دسته اول و انطباق شرایط این باشگاه ها با استانداردهای تعریف شده و فروش بلیت مسابقات از طریق سامانه الکترونیکی از جمله مصوبات این جلسه بود.
همچنین در این جلسه قیمت بلیت در ورزشگاه آزادی در طبقه اول به جز دو طرف جایگاه 8 هزار تومان، بلیت طبقه دوم 5 هزار تومان و بلیت دو طرف جایگاه 15 هزار تومان تعیین شد و هیچ گونه افزایش قیمتی مصوب نشد.
چارت پیشنهادی و شرح وظایف مدیریت بازاریابی در این جلسه مصوب شد و همچنین انجام مراحل مقدماتی برای برگزاری جلسه مجمع سازمان لیگ به دبیر سازمان لیگ ابلاغ شد.
تعیین تیم کارشناسی برای پیگیری موضوع توافق حق پخش تلویزیونی برای مذاکره با سازمان صدا و سیما در مورد حق پخش IPTV از دیگر مصوبات جلسه هیات رییسه سازمان لیگ بود که امیر عابدینی، محمدرضا ساکت، شهاب الدین عزیزی خادم و محمود کاظمی ( کارشناس فنی) و یک نماینده از بین مدیران عامل باشگاه ها به انتخاب خود مدیران باشگاه ها اعضای این کارگروه هستند.
همچنین در این جلسه رنگ سازمانی سازمان لیگ به رنگ سبز چمنی – فسفری تعیین و مقرر شد لوح یادبود برای اهدا به میهمانان در جلسات رسمی سازمان لیگ تعیین شود.

منبع:ایرنا

دکمه بازگشت به بالا