امکان لغو طرح ترافیک تهران وجود ندارد/ دورکاری کارمندان مطرح نیست

تهران- استاندار تهران با اشاره به اینکه امکان لغو طرح ترافیک تهران با توجه به فصل پاییز و پدیده وارونگی هوا وجود ندارد، گفت: فعلا دورکاری کارمندان استان تهران مطرح نیست.

به گزارش ارک خبر به نقل از مهر،انوشیروان محسنی بندپی صبح سه شنبه در حاشیه برگزاری مراسم مانور آتش‌نشانان استان تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه پرجمعیت‌ترین و پرتراکم‌ترین استان کشور تهران است اظهار داشت: با توجه به حوادث طبیعی که در اطراف تهران رخ می‌دهد، نیازمند مانورهایی هستیم که این مهم در روز تجلیل از آتش نشان‌های ایثارگر برگزار شد.

محسنی بند پی افزود: آمادگی و ظرفیت برای آتش نشانان استان تهران جهت رسیدن به موقع به محل حریق وجود دارد و از امکانات به روز نیز بهره مند هستند و نیازمند هستیم که به تناسب وسعت استان تهران ایستگاه‌های آتش نشانی را تقویت کرده و افزایش دهیم و نیروی انسانی دارای دانش و آگاهی را تأمین و از لحاظ تجهیزات و تکنولوژی‌های جدید نیز بهره مند شویم.

وی در خصوص ارائه پیشنهاداتی به وزیر کشور برای اعمال محدودیت‌هایی در رابطه با مدیریت بحران استان تهران گفت: این پیشنهادات فردا در کمیته مطرح می‌شود و شامل این است که بتوانیم ضمن تقویت نظارت‌ها هم برای خدمت‌دهنده هم خدمت‌گیرنده از حفاظت فردی مثل ماسک برخوردار شوند و نحوه نظارت و مجازات‌ها و چگونگی اجرا بررسی و اقدام شوند.

استاندار تهران با بیان اینکه دورکاری لغو نشده و فقط برای کسانی که بیماری زمینه‌ای دارند این امکان فراهم است عنوان داشت: در حال حاضر برای کارمندان استان تهران دورکاری مطرح نیست و تنها دستگاه‌هایی که امکان دورکاری دارند یا افراد در معرض خطر می‌توانند از دورکاری استفاده کنند.

محسنی بندپی بیان داشت: با ورود به فصل پاییز و پدیده وارونگی هوا طرح ترافیک را نمی‌توان لغو کرد و اگرچه سلامت جامعه برای ما الویت اول و دوم و سوم است اما باید در خصوص مسائل تمام جوانب در نظر گرفته شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا