نجات 29 تن از حریق شوتینگ زباله

خبرگزاری ارک، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از نجات 29 تن از ساکنان یک مجتمع مسکونی در پی حریق آن خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در تشریح جزئیات این خبر گفت: وقوع حادثه حریق در یک مجتمع مسکونی 12 طبقه در ساعت 3:32 بامداد امروز به سامانه 125 اطلاع داده شد که به دنبال آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان چهار ایستگاه را به همراه تجهیزات مربوطه شامل تشک نجات،خودروی حامل تجهیزات تنفسی، نردبام و … به محل حادثه واقع در خیابان کریمخان زند اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور آتش‌نشانان در محل حادثه که یک ساختمان 12 طبقه 24 واحدی بود، اظهارکرد: پس از حضور آتش‌نشانان در محل مشخص شد که حریق در قسمت شوتینگ زباله در قسمت غربی این مجتمع مسکونی رخ داده و با توجه به اینکه مخزن شوتینگ پر از زباله بود دود زیادی طبقات را پر کرده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه آتش‌نشانان اقدام به خاموش کردن شعله‌های آتش کردند، گفت:همزمان با عملیات اطفای حریق گروهی دیگر از آتش‌نشانان نیز به طبقات مراجعه کرده و 29 تن از ساکنان را از میان دود و آتش خارج کرده و محلی امن منتقل کردند.

ملکی با بیان اینکه علت این حادثه در دست بررسی است، گفت: آتش‌نشانان پس از اطفای کامل حریق و ایمن سازی محل در ساعت 4:38 به عملیات خود خاتمه دادند.

منبع:ایسنا

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا