قدردانی از قاطعیت فرمانده ناجا در برخورد با اراذل و اوباش/ ستاد کل نیروهای مسلح، از ماموران وظیفه شناس ناجا حمایت می کند

 

به گزارش ارک خبر: جانشین معاون اطلاعات و امنیت ستاد کل نیروهای مسلح، مطالبه اصلی مقام معظم رهبری و فرمانده معزز کل قوا را خشکاندن ریشه های نا امنی در جامعه عنوان کرد و گفت: امروز موضوع سلب آسایش مردم توسط افراد شرور و اراذل و اوباش تکلیف مهمی است که بر عهده همه نیروهای مسلح و از جمله نیروهای انتظامی است.

سردار”سید مجید میراحمدی” در همایش فدائیان ولایت( ۳) که با حضور فرماندهان و کارکنان ارتش، سپاه، بسیج و نیروی انتظامی در ستاد فرماندهی انتظامی استان اصفهان برگزار شد، گفت: با اشرافیتی برمنظومه فکری مقام معظم رهبری (مدظله العالی) دارم می دانم که قطعاً خبر این جلسه برای ایشان مسرت بخش خواهد بود چرا که رهبری همیشه بر وحدت و اتحاد بین نیروهای مسلح تاکید داشته و دارند.

وی وحدت و اتحاد بین نیروهای مسلح را یکی از مسائل بسیار مهم و اساسی و باعث یأس و نا امیدی در دل دشمنان دانست و اظهار داشت: تجربه ۸ سال دفاع مقدس و پس از آن به ما نشان داده که هر کجا همدلی، همبستگی و وحدت بین نیروهای نظامی و انتظامی ایجاد شد توانستیم بر بسیاری از مشکلات فائق آمده و از صحنه های بحرانی سرافراز بیرون بیاییم.

این مقام ارشد ستاد کل نیروهای مسلح، اخلاص در عمل را رمز موفقیت در دنیا و آخرت عنوان کرد و با بیان اینکه شهدای ما اهل اخلاص بودند و توانستند به درجات بالا برسند، افزود: اگر امروز از شهید صیاد شیرازی، شهید خرازی، شهید ردانی پور، شهید حججی، شهدای نیروی انتظامی سئوال کنند که مهمترین آرزوی شما چیست؟ یقین دارم که پاسخ می دهند ای کاش می توانستیم به دنیا برگردیم و باز برای خداوند مجاهدت کنیم.

سردار میراحمدی تصریح کرد: امروز این سفره خدمتگزاری به مردم و مجاهدت برای خدا برای ما پهن شده و بایستی شکرگزار باشیم و کاری نکنیم که در برابر شهدا شرمنده شویم.

وی افزود: شهدای نیروی انتظامی که شهید راه امنیت هستند و ما شاهد رشادت ها و فداکاری های آن ها در جای جای کشور بودیم اولین کسانی هستند که از ما می پرسند چرا از امنیتی که آنها جانشان را برایش فدا کردند به خوبی مراقبت نکردیم.

سردار میراحمدی با بیان اینکه امروز بحث امنیت کشور بایستی با محوریت مبارزه با اراذل و اوباش با جدیت پیگیری و دنبال شود از قاطعیت فرمانده ناجا در این خصوص قدردانی کرد و گفت: سردار اشتری در حضور رئیس دستگاه قضا و دادستان کل کشور تاکید کرد، هر دستی که شمشیر، قمه و چاقو را روی مردم بگیرد نباید سالم پایین بیاید که لازم می دانم از این قاطعیت فرمانده ناجا تشکر کنم.

مسئول ارزیابی قرارگاه مبارزه با اراذل و اوباش در استان های کشور با بیان اینکه هر فرد شروری که از سلاح سرد و گرم استفاده کند باید با برخورد مقتدرانه پلیس روبه رو شود، گفت: وظیفه ما این است که از ماموران وظیفه شناس حمایت کنیم و حتماً ستاد کل نیروهای مسلح محکم پشت این نیروها خواهد ایستاد.

سردار میراحمدی، موضوع برخورد با سلب آسایش مردم توسط افراد شرور و اراذل و اوباش را تکلیفی مهم برعهده همه نیروهای مسلح و دلسوزان نظام از جمله نیروهای انتظامی دانست و خاطر نشان کرد: به عنوان نماینده رئیس ستاد کل نیروهای مسلح اعلام می کنم که امروز مطالبه اصلی مقام معظم رهبری و فرمانده معزز کل قوا خشکاندن ریشه های نا امنی در جامعه است.

سردار میراحمدی سپس از زحمات نیروهای انتظامی در تامین امنیت کشور تقدیر کرد و گفت: نیروهای ناجا در فتنه ۸۸ سنگ تمام گذاشته و در آن زمان صدها نفر از این نیروها ایثار و مجاهدت فراوانی از خود به نمایش گذاشتند و چند صد زخمی و مجروح و ده ها شهید تقدیم کردند که باید قدردان زحمات این عزیزان بود و من با افتخار دست این عزیزان را می بوسم.

این مقام ارشد در ستاد کل نیروهای مسلح اظهار داشت: تا زمانی که چنین نیروهای مجاهد و ایثارگری در نیروی انتظامی وجود دارند نباید اراذل و اوباش جرأت عرض اندام پیدا کنند و قطعاً با ایمان راسخ، توان و قدرت بالایی که در این نیروها سراغ دارم در آینده ای نزدیک سایه این افراد شرور از جامعه ما کم خواهد شد.

مسئول ارزیابی قرارگاه مبارزه با اراذل و اوباش ناجا در استان های کشور ضمن تقدیر از اقدامات مؤثر صورت گرفته توسط پلیس اصفهان اظهار داشت: الحمدلله با شناختی که از سردار “میرحیدری” و اقداماتی که در استان های دیگر انجام دادند دارم، مطمئن هستیم که در این استان نیز موفقیت های خوبی را به دست خواهند آورد و باعث رضایتمندی مردم شهید پرور و ولایی این استان خواهند شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا