کمیته امور بانوان و خانواده شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان تشکیل شد

به گزارش ارک خبر:اعظم السادات مرتضوی مشاور امور بانوان و خانواده آبفا استان اصفهان پس از معرفی اعضا به هدف تشکیل این کمیته اشاره کرد و به شرح برنامه های راهبردی مورد انتظار از سوی مشاور امور زنان و خانواده وزارت نیرو پرداخت.

کمیته امور بانوان و خانواده با تأکید مدیرعامل محترم و با حضور نماینده هر حوزه در محل دفتر مشاور امور بانوان و خانواده تشکیل شد.
در اولین جلسه این کمیته که روز چهار شنبه مورخ ۹۹/۷/۹ تشکیل شد ، اعظم السادات مرتضوی مشاور امور بانوان و خانواده آبفا استان اصفهان پس از معرفی اعضا به هدف تشکیل این کمیته اشاره کرد و به شرح برنامه های راهبردی مورد انتظار از سوی مشاور امور زنان و خانواده وزارت نیرو پرداخت.
در این جلسه شناسایی بانوان توانمند و مسئولیت پذیر شاغل با هدف بهره گیری از توانمندی های آنها در فرصت های مناسب شغلی و مدیریتی با رعایت اصل شایسته گزینی ، همچنین فراهم آوردن زمینه های لازم برای ارتقا سطح علمی و مهارتی بانوان، برنامه ریزی و توسعه گفتگوهای اجتماعی با اقشار مختلف بانوان به عنوان مدیران غذا و انرژی در خانواده، توسعه تعامل موثر با سازمان های مردم نهاد، برنامه ریزی و اجرای برنامه های تحکیم خانواده به منظور پرورش نسل آینده، در دستور کار قرار گرفت.
مرتضوی ضمن اشاره به درپیش بودن هفته ملی سلامت بانوان، برنامه های این هفته را ارائه کرد و از اعضای کمیته خواست نظرات و پیشنهادات خود را این زمینه ارائه دهند.
مقرر شد جلسه کمیته بانوان بصورت ماهانه در مناطق مختلف برگزار شود تا بانوان شرکت بتوانند از نزدیک با فعالیتهای این کمیته آشنا شده و نظرات و پیشنهادات خود را اعلام کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا