نقد اخبار روز * م گونش

ایسنا – افزایش فوتی کرونا در آذربایجان شرقی –  تعداد فوتی‌های کرونا در آذربایجان در ۲۴ ساعت گذشته  از ۱۸ نفر در روز گذشته به ۲۶ نفر، از روند افزایشی بیماری خبر می‌دهد.

ارک- تا مردم در پوشیدن ماسک و فاصله گذاری کاملا جدی نباشند، اوضاع از این هم بدتر می شود.

 

ایسنا- رییس شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به لایحه شهرداری در زمینه حفاری ۴۰۰ کیلومتری کانال فیبر نوری، گفت: در برنامه داریم که شهر هوشمند ایجاد کنیم و شهر را به سمت هوشمند سازی سوق دهیم.

ارک- هوشمند سازی تبریز  از امور واجبی است که به پیگیری، هوشمندی و سرعت زیاد نیاز دارد.

 

ایرنا- رئیس جمهوری: »باید مقابل سیل بایستیم«، »باید دفاع کنیم«، »باید ایثارگر باشیم« و بایدها و شعارهایی از این نوع، دست‌کم از بهار سال جاری در تریبون‌های مختلف همراه با هجمه به دولت تکرار می‌شود؛ بی‌آنکه تریبون داران آداب ایستادن در برابر مشکلات را دانسته و یا راهکار مناسبی برای این ایستادگی ارائه دهند.

ارک – در مدیریت جامعه بی عملی فرصت سوزی بوده و عامل عقب ماندگی می شود.

 

ایرنا- معاون اول رییس جمهوری در تماس تلفنی با آیت‌الله سید محمدجواد علوی بروجردی گفت: دولت با تمام ظرفیت به دنبال کاهش فشارها بر اقشار ضعیف جامعه است.

ارک- دولت باید نه تنها  به فکر همه اقشار مردم باشد، بلکه درعمل هم بکوشند و کاری کنند که مردم عملا نتایج اقدامات انجام شده را احساس کنند.

 

ایرنا- روزنامه فایننشال تایمز به نقل از مادلین آلبرایت وزیر امور خارجه پیشین آمریکا نوشت: دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا با ادعای احتمال تقلب در انتخابات، زمینه هرج و مرج را در کشورش ایجاد می‌کند.

ارک – دود اغتشاش و هرج و مرج به چشم  همه
می رود.

 

ایسنا – طبق اعلام بانک مرکزی، از امروز این بانک ۵۰ میلیون دلار به بازار اسکناس ارز تزریق خواهد کرد.

ارک – تزریق ارز توسط دولت به بازار، اگر هوشمند  نباشد، ذخایر ارزی کشور را به سود جیب سرمایه دار  تخلیه می کند.

 

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا