تجربه هیجان بازی آنلاین در مسابقه “جهت طلایی”

مسابقه آنلاین "جهت طلایی" با هدف جهت یابی به عنوان جاده ای برای نشاط و سلامتی ویژه نوجوانان و خانواده ها برنامه ریزی شده است.

به گزارش ارک خبر:مسئول دفتر تخصصی نوجوان گفت: دفتر تخصصی نوجوان وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان با همکاری معاونت ورزشی تفریحی این سازمان به برگزاری مسابقه “جهت طلایی” با هدف جهت یابی به عنوان جاده ای برای نشاط و سلامتی اقدام کرده است.

صفیه سادات موسویان اظهار کرد: این مسابقه ورزشی ویژه نوجوانان و خانواده ها به مناسبت هفته تربیت بدنی همراه با جوایز ارزنده به صورت آنلاین برنامه ریزی شده که علاقه مندان می توانند تا ۲۵ مهرماه جهت ثبت نام برای این مسابقه با شماره های ۰۹۳۰۵۱۱۳۴۱۹ و ۳۲۳۰۴۰۳۰ تماس حاصل کنند.

وی ادامه داد: افراد در بازی آنلاین جهت طلایی در فضای سه بعدی صفه قرار می گیرند و با استفاده از ورزش جهت یابی که زیر مجموعه هیات های ورزش همگانی است، ۳۳ سوال روانشناسی برای ارتباط نوجوان و والدین با یکدیگر را در ۷ مرحله پیدا کرده و پاسخ می دهند.

مسئول دفتر تخصصی نوجوان تصریح کرد: لینک مسابقه از ۲۷ تا ۳۰ مهرماه ویژه افرادی که در مسابقه ثبت نام می کنند، ارسال خواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا