حضور مدیران ارشد شرکت فولاد مبارکه در باشگاه سپاهان به مناسبت روز سپاهان

 

به گزارش  ارک خبر،  معاون نیروی انسانی و مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه با رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل این باشگاه دیدار و گفت‌وگو کردند.

 

روز جمعه، دوم آبان‌ماه، عباس اکبری، محمدی معاون نیروی انسانی و سازماندهی شرکت فولاد مبارکه، به همراه ایرج ترابی، مدیر روابط عمومی این شرکت، با حضور در دفتر مرکزی باشگاه فولاد مبارکۀ سپاهان با مجتبی لطفی، رئیس هیئت‌مدیره و محمدرضا ساکت، مدیرعامل این باشگاه دیدار و گفت‌وگو کردند.

عباس اکبری و ایرج ترابی که به نمایندگی از سوی مهندس عظیمیان، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه و همچنین کارکنان پرتلاش و خدوم این مجتمع عظیم صنعتی در باشگاه فولاد مبارکۀ سپاهان حضور داشتند، ضمن گرامیداشت و تبریک روز سپاهان، به مدیرعامل باشگاه طلایی‌پوشان، برای وی و خانوادۀ بزرگ سپاهان آرزوی موفقیت و بهروزی کردند.

در این دیدار، مدیران ارشد فولاد مبارکه، توجه ویژۀ این شرکت به باشگاه فولاد مبارکۀ سپاهان را از اهمّ فعالیت‌های خود در حوزۀ مسئولیت‌های اجتماعی عنوان کردند و همچون گذشته، ادامۀ حمایت‌های همه‌جانبه از طلایی‌پوشان را در همۀ رشته‌های ورزشی و تمام فعالیت‌های باشگاه، از اولویت‌های شرکت فولاد مبارکه دانستند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا