مرکز آموزش علمی کاربردی ایران سپهر برگزار می کند: اولین رویداد ملی آموزشی تجاری سازی صنعت پوشاک

 

به گزارش ارک خبر:  اولین رویداد ملی آموزشی تجاری سازی صنعت پوشاک در استان اصفهان برگزار می شود.

سید آرش امامی دبیر اجرایی این رویداد و رییس مرکز آموزش علمی کاربردی فرش ایران سپهر با اشاره به اهداف برگزاری این رویداد گفت: حضور توانمند در بازار صادارت پوشاک جهان با حجم تقریبی ۵۰۰ میلیارد  دلار ، نیازمند  مجهز شدن به علوم و مهارت های جدید و مدرنی است که متاسفانه جای آن در  دورس و رشته های دانشگاهی خالی است.

امامی افزود : دانش آموختگان ما باید به وسیله ی دوره های کوتاه مدت و کاربردی و با کمک دانشگاه ها  و متخصصینی که مهد تولید و تجربه و تعالی این علوم و مهارت های نوین هستند مسیر انتقال دانش های مدرن را به کشورمان هموار کنند.

وی ادامه داد: برندنیگ از جمله مباحث تکنیکی روز دنیاست به نحوی که در تمامی بنگاههای اقتصادی دنیا حتما کارشناس این امر حضور داشته و نهاد های حاکمیتی هم پشتیبانی زیادی از بحث توسعه برند دارند.

رییس مرکز آموزش علمی کاربردی ایران سپهر تصریح کرد: این مرکز آموزشی با همکاری اتاق بازرگانی و با هماهنگی کارگروه مد ولباس کشور اولین رویداد ملی آموزشی تجاری سازی صنعت پوشاک را برگزار می کند و دانشگاه مد آرت پاریس هم در برگزاری این رویداد همکاری دارد.

آرش امامی ادامه داد:  ۷۰ درصد شرکت کنندگان در این دوره آموزشی می بایست صنعتی و از بنگاه های اقتصادی کشور بوده و زمان برگزاری آن هفته اول آذرماه، طی سه هفته  و به صورت مجازی خواهد بود

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا