استقلال وارد حاشیه شد اما آینده خوبی دارد/ قطعا خوب بازی می‌کنیم

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: استقلال تهران وارد حاشیه شده است اما آینده خوبی دارد.

به گزارش ارک خبر ،وحید بیاتلو در نشست خبری آنلاین قبل از بازی استقلال تهران و ماشین سازی گفت: استقلال تیم خیلی خوبی است و می دانم کار خیلی سختی در بازی فردا داریم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز درباره عدم حضور تماشاگران استقلال تهران افزود: فوتبال همیشه با تماشاگران بهتر است. حضور آنها می‌توانست انگیزه بازیکنان جوان ماشین سازی را افزایش دهد. متاسفانه آنها به خاطر شیوع بیماری کرونا حضور ندارند.

وی درباره اعتراضات صورت گرفته بابت داوری‌ها یادآور شد: شاید یکسری مسائل داوری که به وجود آمده است با توجه به انتظار از مربیان جوان باعث بروز حواشی می‌شود. نسل مربیان عوض شده و باید پاسخگوی نتایج باشیم. فکر می‌کنم فشار زیادی به مربی وارد می‌شود که سبب می‌شود از شرایط عادی خارج شود. باید فرصت کافی داده شود.

بیاتلو درباره دیدار با استقلال تهران تاکید کرد: استقلال از لحاظ فردی تیم کاملی است و در هر پست، دو بازیکن با کیفیت دارد. فکر می‌کنم استقلال وارد حاشیه شده است اما آینده این تیم را با وجود آقای فکری و اعضای این تیم خیلی خوب می‌بینم. بازی سختی داریم اما شک نکنید دیدار خیلی خوبی را انجام خواهیم داد.

سرمربی ماشین سازی خاطرنشان کرد: امیدوارم فردا یک بازی خیلی خوب را از هر دو تیم شاهد باشیم. فردا نتیجه را به هواداران آذربایجانی خودمان تقدیم می‌کنیم. ماشین سازی و استقلال تیم‌های قدیمی و پرهوادار فوتبال ایران هستند. باید بگویم تک تک اعضای تیم به حضور در اینجا افتخار می‌کنیم. ما به خاطر پیراهن سبز که نماد تیم‌مان است می‌جنگیم و نتیجه می‌گیریم./مهر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا