«دیاباته» مشکلی ندارد/ درباره بازی با فولاد بعدا صحبت می‌کنم

سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه شیخ دیاباته مشکلی برای بازی مقابل ماشین سازی ندارد، گفت: درباره اتفاقات بازی با فولاد خوزستان در یک فرصت بهتر صحبت می‌کنم.

به گزارش ارک خبر ، محمود فکری سرمربی تیم فوتبال استقلال امروز سه شنبه در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل ماشین سازی حاضر شد و ضمن تشریح شرایط استقلال، به سئوالات خبرنگاران پاسخ داد.

فکری گفت: برای استقلال مسابقاتش فرقی ندارد. هر تیمی مقابل استقلال باشد، با انگیزه دو چندان بازی می‌کند. امیدوارم بازیکنان ما با تمام توان خود وارد مسابقه شوند و بازی خوبی انجام بدهند و برنده شویم.

وی افزود: ماشین سازی تیم خوبی است و مربی جوان و جسوری دارد. آنها با انگیزه‌ای که دارند می‌توانند مشکل ساز شوند ولی امیدوارم فردا روز بچه‌های ما باشد و با توانایی خودشان وارد زمین شوند. امیدوارم در فضای خوب و سالم بازی خوبی انجام بدهیم و سه امتیاز را بگیریم.

سرمربی استقلال درباره اتفاقات و حواشی بازی با فولاد تاکید کرد: در یک فرصت بهتر درباره بازی فولاد صحبت و مسائل را بازگو می‌کنم. در حال حاضر تمرکزمان روی بازی با ماشین سازی است. هر مسابقه برای ما مهم است. ان شاءالله بعد از این مسابقه در خدمت دوستان هستم.

فکری در خصوص وضعیت چمن ورزشگاه آزادی تصریح کرد: در بازی اول چمن ورزشگاه کمی بلند بود. امیدوارم که برای بازی فردا چمن ورزشگاه آزادی کوتاه‌تر شود. چمن استاندارد است ولی امیدوارم آنقدر بلند نباشد که سرعت بازی و انرژی بازیکنان را بگیرد.

وی درباره وضعیت شیخ دیاباته و همچنین غایبان استقلال هم گفت: دیاباته مشکل خاصی ندارد و در اردوی تیم هست. اگر لازم شد از او استفاده می‌کنیم. فرشید اسماعیلی از ناحیه زانو مشکل دارد. سیاوش یزدانی هم از قبل آسیب دیده و این دو بازیکن را در اختیار نداریم.

تیم فوتبال استقلال عصر فردا چهارشنبه در هفته سوم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه آزادی میزبان تیم ماشین سازی تبریز است./مهر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا