پروژه‌های محرومیت‌زدایی و جهادی با وجود کرونا تعطیل یا متوقف نشد

اهر- معاون هماهنگ‌کننده سپاه عاشورا گفت: پروژه‌های محرومیت‌زدایی و جهادی با وجود کرونا تعطیل یا متوقف نشد.

به گزارش ارک خبر، الیاس گل‌محمدزاده صبح امروز در دیدار با امام جمعه اهر گفت: بسیج نهادی مردمی و انعطاف‌پذیر است و باید در تمامی صحنه‌ها نقش‌آفرینی کند.

وی ادامه داد: بزرگ‌ترین مأموریتی که به سپاه و بسیج از سوی مقام معظم رهبری و سلسله مراتب فرماندهی ابلاغ شده؛ مقابله با ویروس کرونا و رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه است.

گل محمدزاده افزود: با وجود شیوع کرونا و درگیری کشور با این بیماری؛ پروژه‌های محرومیت‌زدایی سپاه و بسیج در آذربایجان‌شرقی تعطیل نشده است و همچنان به محرومیت‌زدایی ادامه می‌دهیم.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه عاشورا اظهار داشت: آن‌چه که امروز برای سپاه و بسیج اهمیت دارد؛ مدیریت و کنترل اپیدمی بیماری کرونا است که در این راستا «طرح شهید حاج قاسم سلیمانی» در آذربایجان‌شرقی اجرا می‌شود.

وی گفت: خوشبختانه سپاه ناحیه اهر و شبکه بهداشت و درمان این شهرستان؛ استارت «طرح شهید حاج قاسم سلیمانی» را به خوبی زده‌اند و نیاز به حمایت و همراهی مردم دارند.

گل محمدزاده افزود: اگر در «طرح شهید حاج قاسم سلیمانی» مردم همکاری خوبی نداشته باشند؛ انتظار موفقیت در مقابله با کرونا غیرواقع‌بینانه است، اما همچنان به همکاری مردم امیدواریم.

وی گفت: شهرستان اهر در اجرای رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه جزو موفق‌ترین شهرستان‌های آذربایجان‌شرقی بود، هرچند می‌دانیم اهر آن‌چنان شهر صنعتی نیست و درآمدهای مردم نسبت به برخی شهرستان‌ها کمتر است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا