کاهش ۳۷ درصدی ترددها/ جاده‌های شمال و غرب بارانی هستند

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از کاهش ۳۷ درصدی تردد در هفته اول اجرای طرح سراسری محدودیت‌های تردد خبر داد.

به گزارش ارک خبرسرهنگ احمد شیرانی  اظهار کرد: پیش بینی می‌شود در جاده‌های استان‌های شمالی و غربی بارش باران داشته باشیم، به همین منظور رانندگان در هنگام سفر در جاده‌ها تجهیزات لازم را به همراه داشته باشند و از سالم بودن سیستم گرمایشی اطمینان حاصل کنند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا افزود: همچنین در جاده‌های بارانی راننده باید با سرعت مطمئنه حرکت کند و زمان سفر بیشتری را برای سفر در نظر بگیرد.

وی با اشاره به اجرای طرح کاهش محدودیت‌ها در سراسر کشور گفت: تردد در جاده‌های کشور در چند روز هفته اول اجرای طرح محدودیت‌های کرونایی تا امروز ۳۷ درصد کاهش داشته است.

سرهنگ شیرانی بیان کرد: فردا جمعه و هفته آتی نیز کماکان به همین صورت و با همین محدودیت‌ها طرح ممنوعیت سفرها اجرا می‌شود.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا با اشاره به تصادف روز گذشته در سیستان و بلوچستان گفت: در این تصادف که در ساعت ۱۴:۳۰ در محدوده نیکشهر-چابهار در محور فرعی ورکات رخ داد، یک سواری پژو پارس از سرعت مطمئنه تجاوز کرده بود که در پی این سانحه دو نفر جان و ۴ نفر مجروح شدند.

وی در پایان گفت: در محور قائمیه استان فارس شمال در ساعت ۱۸ یک مینی بوس به علت عدم توجه به جلو واژگون شد که از ۱۱ مسافر این وسیله نقلیه ۲ نفر مجروح شدند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا