سومین نمایشگاه بین‌المللی پوشاک ایران برگزار می‌شود

خبرگزاری ارک ـ‌ سومین نمایشگاه بین‌المللی پوشاک ایران در نیمه دوم شهریورماه سال جاری به مدت چهار روز در محل دائمی نمايشگاه‌های بين المللی تهران برگزار می‌شود.

سومین نمایشگاه بین‌المللی پوشاک ایران با حضور بیش از ۶۰ شرکت داخلی، تولیدکنندگان، واحدهای بزرگ و کوچک تولیدی و همچنین دست اندركاران صنعت پوشاك کشور در مساحتی بالغ بر ۶۰۰۰ متر مربع از جمعه ۱۳ شهریور ماه به مدت چهار روز در محل دائمی نمايشگاه های بين‌المللی تهران برگزار می شود.

معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی طراحان و تولیدکنندگان لباس ایرانی و برقراری زمینه‌های همکاری دست اندرکاران این حوزه و ایجاد انسجام در بین آنان، ایجاد رقابت و تبادل اطلاعات بین تولیدکنندگان و صادرکنندگان پوشاک، ارتقای سطح تولید داخلی کشور، علمی کردن طرح تولید لباس داخلی، افزایش صادرات و افزایش کارآیی تولید برندهای ایرانی از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

در سومین نمایشگاه بین‌المللی پوشاک ایران  که با حمایت کارگروه ساماندهی مد و لباس و توسط بخش خصوصی برگزار می‌شود برترین تولیدات پوشاک ملی شامل انواع پوشاک مردانه، زنانه و بچگانه در قالب طرح‌ها و رنگ‌های گوناگون و همچنین دستگاه‌ها و تجهیزات تولید پوشاک و نوین ترین طرح‌ها و مدل‌های طراحی و تولید پوشاک ارائه می شود.

این نمایشگاه تاکنون مراحل ثبت نام متقاضیان خود را طی کرده و سالن های شماره ۴۰ و خلیج فارس نمایشگاه به این امر اختصاص پیدا کرده است.

سومین نمایشگاه بین‌المللی پوشاک ایران از ۱۳ تا ۱۶ شهریور ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آماده بازدید علاقه‌مندان خواهد بود.

منبع: ارک توریسم

دکمه بازگشت به بالا