برنامه هفته دولت کنسرت مهاباد را لغو کرد

خبرگزاری ارک – اردشیر کامکار گفت: کنسرت مهاباد به این دلیل لغو شده که مسئولین اظهار داشته‌اند که شما مجوز سالن 500 نفری گرفته‌اید و سالنی که می‌خواهید اجرا کنید 580 نفری است و باید برای آن 80 نفر اضافه نیز مجوز بگیرید.

به گزارش خبرنگار موسیقی خبرگزاری فارس،  در حالی که امروز باید اولین اجرا از تور کنسرت‌های گروه اردشیر کامکار در سه شهر کردنشین کشور به روی صحنه می‌رفت، این موسیقیدان برجسته خبر از لغو این کنسرت‌ها داد.

اردشیر کامکار در گفت‌وگو با خبرنگار موسیقی خبرگزاری فارس، مهم‌ترین علت لغو این کنسرت‌ها را برخورد غیر حرفه‌ای کنسرت‌گذارها عنوان کرد و گفت: تا ساعاتی پیش قرار بر لغو تمامی کنسرت‌ها بود تا اینکه تصمیمی گرفتیم به خاطر اینکه مردم منتظر اجرای گروه بودند بدون در نظر گرفتن تعهدات مالی و حرفه‌ای از جانب کنسرت‌گذار صرفا به خاطر مردم، عزم بر اجرای کنسرت در بوکان گرفتیم و فردا به همراه اعضای گروه عازم این شهر خواهیم شد.

کامکار درباره لغو کنسرت مهاباد گفت: کنسرت شهر مهاباد به این دلیل لغو شده که مسئولین اظهار داشته‌اند که شما مجوز سالن 500 نفری گرفته‌اید و سالنی که می‌خواهید اجرا کنید 580 نفری است و باید برای آن 80 نفر اضافه نیز مجوز بگیرید. اما با وجود صدور این مجوز  مسئولان عنوان کردند که زمان برگزاری کنسرت مصادف با هفته دولت است و اینکه خودشان برنامه‌هایی دارند و اولویت با برنامه‌های هفته دولت است.

این آهنگساز با تأکید بر زحمات و تمرین های چندین ماهه اعضای گروه گفت: «ناراحتی من به دلیل مدت زمان و تمرین هایی است که هنرمندان گروهم صرف کرده‌اند و بسیاری از فعالیت‌های خود را لغو کرده یا به تعویق انداخته‌اند تا بتوانند به این اجراها برسند. اگر خود به تنهایی قصد اجرا داشتم چندان مشکلی نبود لیکن این امر را غیرمنصفانه و بی احترامی به هنرمندان گروهم می‌دانم که این تعداد نوازنده و خواننده را به نام و اعتبار خود به این سفر برده در حالی که از قطعیت اجراها اطمینان ندارم.»

کنسرت گروه موسیقی «اردشیر کامکار» با خوانندگی و نوازندگی هنرمندان اردشیر کامکار، وحید تاج، حشمت رجب زاده، سیاوش کامکار، نیریز کامکار، کامبیز گنجه‌ای، نگار خارکن، سیروان منهوبی، ترگل خلیقی، کامران احمدی و قاسم رحیم‌زاده برگزار می‌گردد.

منبع : خبرگزاری فارس

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا