آموزش مجازی ۲ روز تعطیل می‌شود

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران از نام گذاری ۳۰ آذر و یک دی به نام روزهای «بدون تبلت، تلفن همراه و رایانه» در آموزش و پرورش پایتخت خبر داد.

به گزارش ارک خبر،مسعود ثقفی سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران در جمع خبرنگاران در فضای مجازی گفت: در راستای فرهنگ‌سازی و صیانت از سلامت جسمی و روحی و روانی فرهنگیان و دانش‌آموزان در برابر آسیب‌های فضای مجازی و همچنین در راستای تحکیم روابط خانواده و همراهی با کادر درمانی در ایام کرونا و در حالی که تقارن شب یلدا با ایام ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار است، در آموزش و پرورش شهر تهران روزهای یکشنبه ۳۰ آذر و دوشنبه یک دی را به عنوان روزهای بدون تلفن همراه و تبلت و رایانه و روز همیاری با پرستاران در نظر گرفتیم.

وی بیان کرد: انتظارمان این است که دانش‌آموزان در این دو روز و یک شب با مراقبت از عدم برگزاری شب نشینی‌ها و دورهمی‌ها و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، گزارشی را از روند این برنامه‌ها تهیه کنند و به صورت تصویری برای معلمان شان در روز سه شنبه صبح اعلام کنند.

وی ادامه داد: این دستورالعمل شامل همه مدارس دولتی و غیردولتی می‌شود و برای همه لازم‌الاجرا است و در ارزیابی مدیران و مؤسسان لحاظ خواهد شد. انتظارمان این است که مدیران این دستورالعمل را با هماهنگی بیشتر و نظارت خوب به پایان برسانند که از این برنامه نهایت بهره برداری را داشته باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا