بازهم سریال سرقت با نوشیدنی های خواب آور

به گزارش ارک خبر:فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از دستگیری یک سارق مسافر نما که با شگرد ایجاد رابطه دوستی و خوراندن نوشیدنی های خواب آور به مسافران اتوبوس های بین شهری اموال آنها را سرقت می کرد خبر داد و گفت : این سارق تاکنون به ۲۷ فقره سرقت اعتراف کرده است.

سرهنگ “حمیدرضا اکبری” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس بیان داشت: پس از شکایت فردی مبنی بر اینکه سارقی با ایجاد رابطه دوستی با او و تعارف کردن آب میوه خواب آور در اتوبوس “تهران_اصفهان”، اموال او را سرقت کرده، بررسی موضوع در دستور کار ماموران کلانتری ۱۹ شهر “اصفهان” قرار گرفت.

وی افزود: ماموران اداره تجسس کلانتری ۱۹ پس از انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی موفق شدند این سارق را که هنوز در ترمینال “کاوه” اصفهان بود و قصد داشت به عنوان مسافر سوار یک اتوبوس دیگر شود شناسایی و بلافاصله دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان تصریح کرد: سارق دستگیر شده به ۲۷ فقره سرقت از مسافران اتوبوس های بین شهری با شیوه طرح دوستی و خوراندن آب میوه های خواب آور به آنها در بسیاری از جاده های کشور اعتراف کرد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه اگر از فردی حتی در استان های دیگر به این شیوه سرقت شده می تواند برای شناسایی و اعلام شکایت به کلانتری ۱۹ شهر اصفهان مراجعه کند، ادامه داد: در این خصوص پرونده ای تشکیل و متهم برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

سرهنگ اکبری در پایان خاطر نشان کرد: علی رغم اینکه پلیس بارها اعلام کرده بسیاری از سارقان با ایجاد طرح دوستی با مسافر بغل دستی خود و تعارف نوشیدنی های مسموم و خواب آور به آنها اموالشان را سرقت می کنند، متاسفانه هنوز افرادی فریب این سارقان را می خورند که بازهم توصیه می شود هشدارها و توصیه های پلیس را جدی بگیرید و هر گونه موضوع مشکوک را در اسرع وقت از طریق تماس با سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا