بازیگران شاخص در نمایشگاه خیریه نقاشی کودکان حضور پیدا می‌کنند

خبرگزاری ارک- افتتاحیه نمایشگاه سه روزه نقاشی کودکان تحت سرپرستی بنیاد نیکوکاری «دستهای مهربان» با حضور بازیگران و سینماگران شاخص کشور و حامیان همیشگی کودکان این بنیاد، روز چهارشنبه 11 شهریورماه از ساعت 16 در برج میلاد برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، نمایشگاه سه روزه نقاشی کودکان  «دستهای مهربان» با هنرمندی 120 کودک تحت حمایت این بنیاد نیکوکاری و ارائه آثار هنری آن‌ها به صورت همت عالی و به منظور حفظ کرامت انسانی مددجویان برگزار می‌شود.

هنرمندانی همچون رضا کیانیان، رضا ایرانمنش، عبدالرضا اکبری، حمیدرضا پگاه، مهران رجبی، رضا شفیعی جم، امیرحسین صدیق، نیوشا ضیغمی، شهره سلطانی، رعنا آزادی ور، نگار جواهریان، آزاده صمدی، مهران احمدی، اشکان خطیبی، سپند امیرسلیمانی، سحر زکریا، آرام جعفری، لیلا برخورداری، میلاد کی مرام، احمد مهرانفر و … در این مراسم در کنار سایر حامیان کودکان این بنیاد نیکوکاری حضور خواهند داشت.

نمایشگاه نقاشی کودکان  بنیاد نیکوکاری در این سه روز، پذیرای همه علاقمندان خواهد بود.

نمایشگاه‌ نقاشی کودکان دستهای مهربان پیش از این در سایر شعب استانی این بنیاد همچون استانهای تبریز، شیراز، اصفهان و کرج برگزار و با استقبال روبرو شده بود.

این نمایشگاه نقاشی از 11 تا 13 شهریورماه به مدت سه روز (چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه) از ساعت 16 تا 20 در طبقه دوم تجاری برج میلاد برپا خواهد شد.

براساس این گزارش، بنیاد نیکوکاری دستهای مهربان از سال 86 فعالیت خود را در زمینه حمایت از زنان سرپرست خانوار و کودکان بی سرپرست آغاز کرده و تا به امروز موفق به اخذ چندین گواهینامه بین المللی شده است.

موسسه خیریه دست‌های مهربان در ابتدا با تدارک جهیزیه وارد مشارکت در امور خیریه شد و پس از مدتی فعالیت های خود را توسعه داد. در نهایت، دستهای مهربان در چارچوب یک موسسه ثبت و با شعار حفظ کرامت انسانی مددجویان تا امروز به فعالیت خود ادامه داده است.

منبع : خبرگزاری فارس

 

دکمه بازگشت به بالا