شناسایی ۶۲۶۸ بیمار جدید کرونایی/ وضعیت رنگ‌بندی شهرها

سخنگوی وزارت بهداشت، به تشریح وضعیت بیماری کرونا در کشور پرداخت و گفت: در شبانه روز گذشته ۶۲۶۸ بیمار جدید متبلا به کرونا شناسایی شدند.

به گزارش ارک خبر،سیما سادات لاری، بعد از ظهر یکشنبه در ارتباط زنده خبری با شبکه خبر سیما، به ارائه تازه‌ترین آمار کرونا در کشور پرداخت.

وی با اعلام اینکه از دیروز تا امروز ۶ هزار و ۲۶۸ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی شدند، افزود: مجموع بیماران به یک میلیون و ۴۱۷ هزار و ۹۹۹ نفر رسید.

لاری ادامه داد: متأسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته ۷۰ بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جانباختگان به ۵۷ هزار و ۹۵۹ نفر رسید.

وی افزود: تا کنون یک میلیون و ۲۱۰ هزار و ۵۱ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند و ۳۹۳۲ نفر از بیماران نیز تحت مراقبت‌های ویژه قرار دارند.

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: تا کنون ۹ میلیون و ۲۸۵ هزار و ۲۸۸ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است.

لاری با اعلام اینکه ۱۸ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۱۲۴ شهرستان در وضعیت زرد و ۳۰۶ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند، افزود: شهرستان‌های نارنجی شامل آمل، بابل، بابلسر، بهشهر، تنکابن، جویبار، چالوس، رامسر، ساری، فریدونکنار، قائمشهر، محمودآباد، نکا، نور و نوشهر در استان مازندران و صومعه سرا، رودسر و لاهیجان در استان گیلان هستند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا