بهره‌برداری سیاسی دشمن از مشکلات معیشتی مردم ایران

اهر- امام جمعه اهر با اشاره به مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم گفت: دشمن از مشکلات معیشتی مردم ایران بهره‌برداری سیاسی می‌کند.

به گزارش ارک خبر،آیت‌الله جواد حاجی‌زاده صبح امروز در جلسه هماهنگی مراسم یوم‌الله ۲۲ بهمن شهرستان اهر گفت: بسیاری از برنامه‌های دهه مبارک فجر و سایر ایام مبارک به دلیل شیوع ویروس کرونا تحت‌الشعاع قرار گرفته است.

وی ادامه داد: دشمنان به بهانه شیوع ویروس کرونا، نظام جمهوری اسلامی را تخریب می‌کنند و از طرفی از بیکاری و معیشت مردم برای بهره‌برداری سیاسی و تخریب سوءاستفاده می‌کنند.

حاجی زاده با بیان اینکه روز پیروزی انقلاب اسلامی، بزرگ‌ترین عید برای ملت ایران است، افزود: برنامه‌های ۲۲ بهمن تاکنون تعطیل نشده و تعطیل نخواهد شد.

وی گفت: هرچند وضعیت شیوع ویروس کرونا در شهرستان اهر تاحدودی بهبودیافته؛ اما نباید شرایط را عادی فرض کنیم، لذا رعایت پروتکل‌های بهداشتی ضروری است.

امام جمعه اهر افزود: امسال راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن بر اساس برنامه ستاد مقابله با کرونا؛ رژه خودرویی و موتوری خواهد بود.

وی گفت: در شرایط عادی، دانش‌آموزان و دانشجویان شکوه راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن بودند و الان چون مدارس و دانشگاه‌ها تعطیل است و کرونا اجازه راهپیمایی را نمی‌دهد بدین معنی نیست که از این پس حضور جوانان بی‌ثمر است. نهادهای متولی از هرگونه تجمعات در ویژه‌برنامه ۲۲ بهمن جلوگیری کنند.

وی ادامه داد: به دلیل برگزاری رژه خودرویی در ۲۲ بهمن؛ پلیس برای کنترل ترافیک و نظم‌دهی روز پُر مشغله‌ای را تجربه می‌کند.

وی گفت: از طولانی‌تر شدن ویژه‌برنامه یوم‌الله ۲۲ بهمن پرهیز شود و برای حضور اقشار پیاده در این روز فرخنده پیش‌بینی‌های لازم صورت گیرد. مسیر رژه خودرویی ۲۲ بهمن که از گلزار شهدای گمنام آغاز و در گلزار شهدا به اتمام می‌رسد.

برگزاری رژه خودرویی در روز ۲۲ بهمن

فرماندار شهرستان اهر نیز در این جلسه گفت: راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن به صورت رژه خودرویی در شهرستان اهر برگزار می‌شود.

رسول خدابخش ادامه داد: رژه خودرویی از رأس ساعت ۱۰:۳۰ قبل از ظهر از گلزار شهدای گمنام در پارک شیخ شهاب‌الدین اهری آغاز می‌شود.

وی ادامه داد: رعایت پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک در هر شرایطی ضروری است. با توجه به خودرویی بودن راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن امسال؛ کنترل ترافیکی و هدایت خودروها مورد انتظار است. سخنرانی پایانی رژه خودرویی یوم‌الله ۲۲ بهمن در شهرستان اهر با آیت‌الله حاجی‌زاده امام جمعه اهر خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا