ضرورت تأمین کالاهای اساسی و بهبود معیشت مردم

تبریز- سخنگوی مجلس شورای اسلامی بر ضرورت تأمین کالاهای اساسی و بهبود معیشت مردم تاکید کرد و گفت: مردم نباید مشکلی در خصوص کالاهای اساسی داشته باشند.

به گزارش ارک خبر،محمدحسین فرهنگی در یادواره شهدای مدافع حرم حوزه مقاومت بسیج حضرت امام رضا (ع) در تبریز با اشاره به اینکه از اولین روز برجام از جانب طرف‌های غربی و ۱+۵ تحریم‌ها برداشته نشد، خاطرنشان کرد: بر این اساس یک مسیر دو سر برد در پیش رو داریم که یک طرف آن توسعه موضوع هسته‌ای صلح آمیز و طرف دیگر آن تداوم برجام به شرط برداشته شدن تحریم‌هاست.

وی با اشاره به اهمیت انتخابات شوراها و سایر انتخابات گفت: برخی گلایه از مدیریت‌های شهری و شوراها در روستاها و شهرها می‌کنند اما باید در مواقع انتخابات دقت شود که به افراد آشنا به مسائل متخصص و متعهد رأی داده شود تا گلایه پیش نیاید.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر گفت: اگر می‌خواهیم مسائل مملکت به خوبی اداره شود نباید به جوسازی‌ها و حاشیه پردازی‌ها توجه کنیم.

وی تاکید کرد: زیاد به مسائل کاذب جنجالی توجه نکنیم و آن چیزی که لازم است مملکتی را آباد کند باید کشور را به آن سمت توجه و سوق دهیم و این امکان‌پذیر است.

فرهنگی تاکید کرد: برآیند رای‌ها در همین مواقع و در طول زمان خود را نشان می‌دهد اگر در انتخاب رأی خود دقت و وسواس داشته باشیم وضعیت بهتری را شاهد خواهیم بود.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر انتخاب‌ها شایسته باشد شهرها، روستاها و مناطق به خوبی اداره خواهند شد.

وی تاکید کرد: در ساختار مجلس، شوراها و دولت وقتی اکثریت رأی می‌دهند انتخاب صورت می‌گیرد و برآیند آن رأی در دنیا پذیرفته شده است.

فرهنگی یادآوری کرد: جمهوریت و اسلامیت ایران تعیین کننده است یعنی مردم در سایه جمهوریت نظام است که جمع می‌شوند و با آرای خود فرد مورد نظر را انتخاب می‌کنند.

وی همچنین با اشاره به عملکرد اخیر قوه قضائیه گفت: اکنون مقابله با فساد در قوه قضائیه با دانایی مدیریت می‌شود و این مقابله الگوی مناسبی برای قوای دیگر است.

فرهنگی با بیان اینکه مجلس فعلی هم یک مجلس با ارزش و جدی است، افزود: البته موانعی پیش رو دارد و اگر چیزی را تصویب کنیم که بار مالی داشته باشد شورای نگهبان بر اساس قانون اساسی رد می‌کند.

وی همچنین با اشاره به ضرورت تأمین کالاهای اساسی و معیشت مردم گفت: مردم حق دارند که کالاهای اساسی و ضروری در اختیارشان باشد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا