مسئولان بازار شب عید را کنترل کنند

رئیس قوه قضاییه گفت: انتظار مردم از مسئولان کنترل قیمت ها در بازار شب عید است.

به گزارش ارک خبر، آیت الله رئیسی در جلسه مسئولان ضمن تشکر از حضور متفاوت مردم در مراسم ۲۲ بهمن امسال گفت: پاسداشت عملی حضور مردم، اجرای عدالت و خدمت صادقانه به آنهاست. متن اصلی این مراسم در سراسر کشور، ابراز وفاداری مردم به انقلاب و ارزشها بود لذا نباید دچار حاشیه شد.

وی افزود: انتظار مردم از مسئولان، کنترل قیمتها در بازار شب عید و مدیریت زنجیره تأمین و تولید تا مصرف کالاهاست.

آیت الله رئیسی ضمن تشکر از ملت و دولت عراق بابت مهمان نوازی و کرامت در سفر هیأت عالی قضائی ایران، گفت: این سفر نشان داد که توطئه دشمن برای جدایی انداختن بین دو ملت ایران و عراق شکست خورده است ظرفیت‌های زیادی در حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی بین دو کشور ایران و عراق قابل احیاست. اولویت قطعی سیاست خارجی ما مبتنی بر استفاده از ظرفیت‌های همسایگان است.

رئیس قوه قضائیه تصریح کرد: صدور دستورهای اجرایی برای پیگیری مصوبات و تفاهم نامه‌های منعقده با عراقی‌ها: معاون حقوقی قوه، مسئول پیگیری مسائل بیش از ۳۵ هزار خانواده ایرانی-عراقی در حوزه احوال شخصیه شد.

آیت الله رئیسی ضمن انتقاد از ادعاهای دروغین حقوق بشری برخی کشورهای غربی گفت: ما آمادگی داریم درب زندان‌های خود را باز کنیم تا مدعیان حقوق بشر، هر زندانی را که در ایران می‌خواهند، ببینند مشروط به اینکه بگذارند ما هم هر زندانی را که در کشور آنها می‌خواهیم ببینیم. در این صورت معلوم خواهد شد که حقوق بشر در کدام کشور بیشتر رعایت می‌شود.هر زندانی در ایران را می‌خواهید ببینید، درب باز است مشروط به اینکه درب زندان‌های شما هم به روی ما باز باشد

مشروح این جلسه متعاقباً منتشر می‌شود..

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا