یک انبارپر از مواد اولیه لاستیک خودرو

 

به گزارش ارک خبر:_ جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف محموله ای ازمواد اولیه لاستیک خودرو به ارزش ۲۲ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “محمدرضا هاشمی فر” بیان داشت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی اصفهان با انجام اقداماتی اطلاعاتی از دپوی محموله مواد اولیه لاستیک خودرو که به صورت قاچاق وارد شده بودند مطلع و وارد عمل شدند.

وی افزود: پس از اطمینان از صحت موضوع و انجام هماهنگی های لازم گروهی از ماموران مجرب به انبار مورد نظر اعزام و ۳۲ پالت مواد اولیه خارجی لاستیک خودرو به وزن ۴۸ تن را از محل کشف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان ادامه داد: مالک محموله کشف شده مدارک قانونی و گمرکی لازم را ارائه نداد که محموله توقیف و متهم برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

سرهنگ هاشمی فر با اشاره به اینکه ارزش محموله کشف شده توسط کارشناسان مربوطه ۲۲ میلیارد ریال اعلام شده است از شهروندان خواست، با پلیس تعامل و مشارکت داشته باشند و هر گونه موضوع و اخبار مشکوک را از طریق تماس با سامانه ۱۱۰ به نیروی انتظامی اطلاع دهند تا اقدامات قانونی لازم در اسرع وقت انجام شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا