نقد اخبار* نوشته م. گونش

*ایسنا- آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی با هشدار نسبت به رفتارهای مادی‌گرایانه در جامعه، افزود: متاسفانه ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی در کشور، آن ‌چنان که باید و شاید مورد توجه قرار نگرفته که بایستی کمبودها در این زمینه جبران شود.
ارک – آنهائی که بایدالگو قرار گیرند مادی گرا شده اند. پس اصلاحات نیز از الگوها باید شروع گردد.

 

*ایسنا – آذربایجان شرقی مدیرگروه بیماری‌های واگیر مرکز بهداشت آذربایجان شرقی تاکید کرد: توصیه می‌کنیم مردم برای حفظ سلامتی خودشان و اعضای خانواده و دوستانشان، همچنان تجمع‌ها و شب‌نشینی‌ها را تعطیل کنند.

ارک – بیماری معمولا از روابطه فامیلی و دوستانه سرایت می کند. لذا توصیه انجام شده بجاست.

 

*ایسنا- آذربایجان شرقی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌ شرقی با بیان اینکه انتخابات مهم‌ترین موضوع کشور در ماه‌های آینده است، گفت: دشمنان و معاندان نظام به بهانه‌های مختلف از جمله کرونا به دنبال ایجاد ترس و نگرانی برای عدم حضور گسترده مردم در انتخابات هستند.

ارک – بخشی از کم توجهی جامعه به انتخابات ناشی از عدم رضایت از نحوه فعالیت انتخاب شوندگان دوره های قبل می باشد.

 

*ایسنا-آذربایجان شرقی مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی با تأکید بر ارتقای سلامت روحی و روانی مردم در کنار صیانت از سلامت جسمی آنان، گفت: با توجه به فضای موجود و اقتضائات جامعه، دستگاه‌های اجرایی باید برای تحقق این مهم، انعطاف لازم را در عملکردهای خود داشته باشند.

ارک – دستگاهی هم لازم است که در مورد حفظ و ارتقای سلامت روحی و روانی مردم نظارت عملی داشته باشد و نقائص موجود را رفع نماید. شعار دادن خالص برای مردم نتیجه قابل لمس نخواهد داشت.

 

*ایسنا – حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی پس از کاشت نهال در سخنانی با تأکید بر اینکه حفظ و گسترش درختان و مراتع کشور به معنای امنیت غذایی و ملی است، اظهارداشت: روز درختکاری و هفته منابع طبیعی برای آگاه‌سازی جامعه بویژه نسل جوان نسبت به اهمیت درخت و مرتع، حفظ آب و خاک و سالم بودن هوای تنفس بسیار حائز اهمیت است.

ارک – طبق اخبار منتشره در خبرگزاری ها،  متاسفانه مدت هاست که درختان باغات و جنگل های آذربایجان توسط عده ای سود جو قطع و به استانهای دیگر قاچاق می شود. لازم است  مسئولین ذیربط استانی در مورد توقف این روند اقدام لازم معمول دارند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا