استفاده از محتوای هنری و خلاق وظیفه همه ما در فضای مجازی است

تبریز- مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: از ظرفیت فضای مجازی و رسانه‌ها در پیشبرد فعالیت‌های تبلیغی فرهنگی با تولید محتوای خلاق و هنری باید بهره ببریم.

به گزارش ارک خبر،حجت الاسلام حسن شعبانی شامگاه یک شنبه در جمع اعضای کمیته فضای مجازی و رسانه اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی با اشاره به مطالبات مقام معظم رهبری درباره فضای مجازی گفت: مدیریت صحیح و تولید محتوای فضای مجازی، حضور جریان ساز و تأثیر گذار در فضای مجازی، تبلیغ مفاهیم و معارف اسلامی در فضای مجازی و رصد و مقابله هوشمندانه با تهاجمات فکری فرهنگی در فضای مجازی از جمله مهمترین مطالبات مقام معظم رهبری درباره فضای مجازی است.

وی ادامه داد: در این خصوص سازمان تبلیغات اسلامی تمام تلاش خود را به کار گرفته تا مطالبات و منویات مقام معظم رهبری درباره فضای مجازی جامه عمل بپوشد و محقق شود.

شعبانی با تاکید بر اینکه برنامه‌های مختلف و هماهنگی برای فضای مجازی داریم، افزود: اهمیت فضای مجازی بر کسی پوشیده نیست و برای همین منظور باید از سهولت‌های ایجاد شده در فضای مجازی و پتانسیل‌های آن در جهت تبلیغ مفاهیم و معارف اسلامی استفاده کنیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی با بیان اینکه تولید محتوای جذاب و هنری در عرصه‌های رسانه‌ای و فضای مجازی از مهمترین برنامه‌های ما است، گفت: اگر از فضای مجازی غافل شویم عرصه را برای دشمنان اسلام باز می‌کنیم و برای همین باید همزمان با رصد و مقابله هوشمندانه با تهاجمات فکری و فرهنگی محتوای هنرمندانه و اسلامی برای مخاطب تولید و پخش کنیم.

شعبانی سپس با بیان اینکه کارها و برنامه‌ها در فضای مجازی نباید جزیره‌ای انجام شود، افزود: تبلیغات گسترده ضد دینی در فضای مجازی، حاکی از آن است که رسانه‌های غربی، گسترش بیداری اسلامی و گرایش به اسلام را تاب نمی‌آورند و معاندین انقلاب تلاش دارند تا از بستر شبکه‌های اجتماعی برای ایجاد شکاف بین مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران و ایجاد یاس در جامعه استفاده کرده و با تبلیغات نادرست چهره اسلام و ایران را در جهان، تیره و تار نشان دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا