برنامه های ورزشی ۱۴۰۰ در دو بخش باکرونا و بی‌کرونا تدوین می‌شود

تبریز- مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی گفت: برنامه های ورزشی سال جدید در دو بخش باکرونا و بی‌کرونا تدوین می‌شود.

به گزارش ارک خبر،اولین جلسه رؤسای هیأت‌های ورزشی استان آذربایجان شرقی با مدیرکل و معاونان اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی دیشب با محوریت برنامه ریزی ورزشی در سال جدید برگزار شد.

در این جلسه که در محل سالن کنفرانس اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی برگزار شد، حوزه‌های آموزش، ورزش همگانی، ورزش قهرمانی، حوزه روابط عمومی و فرهنگی، مسائل مربوط به استعدادیابی، ورزش روستایی و عشایری در هر دو بخش آقایان و بانوان مورد گفت و گو و بررسی قرار گرفت.
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در این جلسه بر لزوم رعایت آئین نامه‌های مالی و وجود انضباط مالی و اداری در هیأت‌های ورزشی تاکید کرده و گفت: تهیه دفاتر قانونی، ایجاد پرونده مالیاتی، تهیه دفتر اموال و ثبت و بروز رسانی آن و حسابرسی سالانه هیئت‌ها اقداماتی هستند که با عمل به آنها می‌تواند با آسودگی خاطر به ادامه فعالیت‌های فنی و تخصصی ورزشی بپردازید و فقدان هر یک از این مؤلفه‌ها، تبعات اختلال آفرین و بعضاً جبران ناپذیری در پی خواهد داشت.
ایوب بهتاج همچنین به سوالات مطرح شده از سوی رؤسای هیأت‌ها در رابطه با رفع موانع ورزش پاسخ داده و افزود: حضور در شهرستان‌ها و بازدید از اقدامات و فعالیت‌های هیأت شهرستان‌ها تأثیر بسزایی در ارتقای روحیه و انگیزش ورزشکاران شهرستانی دارد و این مورد دلخواه ما است چرا که قهرمانان ورزشی استان در اغلب شهرستان‌ها تقسیم شده‌اند.
معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی نیز با اشاره به مسائل تخصصی ورزش گفت: همانگونه که در جلسات سال گذشته نیز مطرح شد، برنامه ریزی های امسال در دو بخش با کرونا و بی کرونا تدوین خواهد شد تا در هر صورت بتوانیم پویایی حوزه ورزش را حفظ کنیم و شهروندان سراسر استان از ثمرات و مزایای ورزش و اماکن ورزشی استفاده کنند.
ابراهیم فیروزی افزود: بازتاب اقدامات و فعالیت‌های همه هیأت‌های ورزشی مرهون وجود کمیته روابط عمومی و فرهنگی فعال در کالبد هیأت‌ها است و تنها از طریق ایجاد و راهبری کمیته روابط عمومی توسط افراد متخصص است که جامعه از کم و کیف فعالیت‌های سیستم ورزشی استان مطلع می‌شوند و در مقابل هجمه‌های جریان‌های معاند، می‌توان با حضور در رسانه‌های استانی و سراسری قد علم کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا