نقد اخبار روز *م.گونش

 

*رئیس سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی گفت: در راستای اجرای طرح ملی مشاغل خانگی در استان  با هدف ایجاد اشتغال پایدار خانگی و کمک به بهبود وضعیت معیشتی خانوارها، جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی از کارآفرینان، بنگاههای بالادستی و خیرین استان دعوت به همکاری می‌کند.

ارک- فعالیت مشاغل خانگی، درصورت وجود رونق اقتصادی و ایجاد فرهنگ پذیرش و شناسائی مشاغل خانگی بیشتر می شود.  لذا مسئولین باید در جهت افزایش رونق اقتصادی و توسعه فرهنگ شناخت مشاغل خانگی اقدام نمایند.

 

* مدیر غذا و داروی سازمان منطقه آزاد ارس از افزایش ۸۸ درصدی متقاضیان سرمایه گذاری در حوزه کالاهای سلامت محور در این منطقه نسبت به سال گذشته خبر داد.

ارک- صنایع سلامت محور در حال حاضر به تولید ماسک و مواد ضدعفونی کننده  منحصر است و احتمالا بعد از رفع بحران کرونا مجبور به تغییر رشته خواهند شد.

 

*استاندار ترابزون ترکیه با اشاره به تفاهم‌نامه‌های همکاری دانشگاه تبریز با دانشگاه‌های ترکیه، بر لزوم گسترش روابط علمی و دانشگاهی بین دو استان و بین ایران و ترکیه تاکید کرد.

اوستااوغلو گفت: متاسفانه به دلیل شیوع کرونا روابط ترانزیتی دو کشور کاهش یافته بود که با پیگیری‌های انجام شده دوباره آغاز شده و امیدواریم به زودی تجار و سرمایه‌گذاران دو استان برای افزایش ارتباطات از نزدیک با هم دیدار و گفت‌وگو کنند.

ارک- قبول چشم بسته شرایط کرونائی نباید باعث قطع روابط کشور ها شود. هر شرایطی، مقتضیات اجرائی خودرا باید داشته باشد.

 

 

 

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا