قاچاقچیان تریاک نقره داغ شدند

به گزارش ارک خبر: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان از دستگیری ۳ سوداگر مرگ و کشف بیش از ۱۸۴ کیلو تریاک در عملیات شب گذشته ماموران این پلیس خبر داد.

سرهنگ” غلامحسین صفری” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس بیان داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اشرافیت اطلاعاتی خود از انتقال محموله ای از مواد افیونی به وسیله ۲ دستگاه خودرو از مقصد استان های جنوبی کشور به سمت اصفهان مطلع و بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران به منظور شناسایی خودروهای مذکور در محور مواصلاتی ورودی به اصفهان استقرار یافته و نهایتاً شب گذشته حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودروی سواری سمند و یک دستگاه خودروی وانت نیسان حامل تره بار مشکوک و آنها را برای بررسی های بیشتر متوقف کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان خاطر نشان کرد: ماموران در این عملیات طی بازرسی از خودروهای مذکور ۱۸۴ کیلو و ۳۰۰ گرم تریاک که به طرز ماهرانه ای جاساز شده بودند را کشف کردند.

این مقام انتظامی از دستگیری ۳ سوداگر مرگ و تحویل آنها به مراجع قضائی خبر داد و گفت: قاچاقچیان قصد داشتند این مقدار مواد را به استان تهران منتقل کنند که با هوشیاری و اقدام به موقوع ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان در عملی کردن نقشه خود ناکام شدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا