دشمن را با شکست های خفت بار روانه گورستان تاریخ می کنیم

ساری- فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه اجازه نمی دهیم دستاوردهای شهیدان آسیب ببیند، گفت: دشمن را با شکست های خفت بار به گورستان تاریخ روانه می کنیم.

به گزارش ارک خبر،سرلشکر حسین سلامی سحرگاه شنبه در گفتگوی تلفنی با برنامه سحرگاهی سیمای مازندران به مناسبت سالگرد شهادت مدافعان حرم در خان طومان سوریه با بیان اینکه دشمنان ما افسرده، عاجز، ناتوان و ناکام هستند، افزود: الحمدالله اسلام به برکت استقامت‌ها، صبر، پایمردی‌ها، وفاداری‌ها و فداکاری‌ها در حال گسترش است.

وی با اظهار اینکه مردم نقطه مرکزی قلب اسلام به شمار می‌روند، ادامه داد: قلب اسلام به واسطه مردم محکم بوده و تکیه گاه ما نیز مردم هستند و به سربازی خود برای این مردم افتخار می‌کنیم و امیدواریم این لباس خدمت و جهاد را همواره بر تن داشته باشیم.

وی با عنوان اینکه شهادت برای مردان خدا بزرگترین آرزو است و جوانانی که به میدان نبرد می‌روند و شهید می‌شوند به آرزوی خود می رسند، تصریح کرد: ایثار، گذشت، صبر و اجر اکبر مربوط به خانواده‌های شهیدان است زیرا این خانواده‌ها آرزوهای خود را بدرقه می‌کنند.

سردار سلامی تاکید کرد: اگر شهیدان با شهادت به آرزوی خود رسیدند، خانواده‌ها با بدرقه فرزندان خود، آرزوهای خود را فدا می‌کنند و این کار نیازمند گذشت، ایثار و ایمان قوی است.

وی ضمن عرض تبریک به خانواده‌های شهیدان برای صبر و ایثار افزود: مردی که به جهاد می‌رود خداوند در خانه جانشین اوست و اگر شهیدان در خان طومان به شهادت رسیدند و در عالم ملکوت روزی خوار الهی شدند، خداوند همدم خانواده‌های شهیدان است.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اظهار اینکه بهشت با سختی‌ها به دست می‌آید، گفت: خداوند بهشت را بر این خانواده‌ها ارزانی کرده است و خانه این شهیدان دروازه ورود به بهشت است زیرا جهاد دری از درهای بهشت به شمار می‌رود.

وی با تاکید بر اینکه تا آخر پرچم را برافراشته نگه می‌داریم و اجازه نمی‌دهیم دستاوردهای باشکوه شهیدان آسیب ببیند، گفت: به مقاومت ادامه می‌دهیم و ان‌شاءالله دشمن را با شکست‌های خفت بار به گورستان تاریخ روانه می‌کنیم.

مازندران ۴۲ شهید مدافع حرم تقدیم نظام مقدس اسلامی کرده است و ۱۶ مدافع حرم در خان طومان سوریه به شهادت نائل آمدند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا