از سوی آبفای استان اصفهان انجام شد؛

فراخوان ساخت انیمیشن، موشن، کلیپ با موضوع مدیریت مصرف بهینه آب

به گزارش ارک خبر:شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان فراخوان ساخت انیمیشن، موشن، کلیپ با موضوع مدیریت مصرف بهینه آب را منتشر کرد.

بر اساس این فراخوان همه رده های سنی می توانند آثار خود را تا تاریخ ۳۱ خرداد ماه سال جاری به دفتر دبیر خانه فرخوان ارسال نمایند.

مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی آبفای استان اصفهان افزود: علاقه مندان می توانند آثار خود را بر روی لوح فشرده به دبیرخانه فراخوان واقع در اصفهان، خیابان هزار جریب، خیابان شیخ کلینی، خیابان جابر بن حیان، روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان به کدپستی ۸۱۶۸۹۳۶۵۵۶ و یا از طریق شبکه های اجتماعی به شماره ۰۹۳۸۰۸۹۳۷۵۱ ارسال کنند.

مهرداد خورسندی به مشخصات فنی آثار اشاره کرد و افزود: آثار تولیدی باید کمتر از ۲ دقیقه و بدون لوگو و آرم شرکت سازنده باشند و درقالب فرمت mp4  (HIGH-QUALITY480) تهیه شوند.

وی در خصوص اعلام نتایج این فراخوان بیان داشت: در هفته اول تیر ماه، مصادف با هفته صرفه جویی در مصرف آب به سه اثر برتر جوایز نفیسی اهدا می شود.

خورسندی با بیان این که آبفای استان اصفهان حق بهره برداری از تمامی آثار را دارد عنوان کرد: روابط عمومی آبفای اصفهان از نفرات برتر در ساخت کلیپ، انیمیشن و موشن گرافی با موضوع مدیریت مصرف، دعوت به همکاری می نماید.

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا