آسفالت ریزی ۲۰۰ کیلومتر راه روستایی در آذربایجان شرقی

تبریز- مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان شرقی اعلام کرد: ۲۰۰ کیلومتری راه‌های روستایی استان تا پایان شهریور امسال آسفالت می‌شود.

به گزارش ارک خبر،اروجعلی علیزاده در جلسه بررسی مشکلات راه‌های روستایی شهرستان هشترود افزود: همچنین در این مدت ۱۵۰ کیلومتر راه اصلی آسفالت ریزی خواهد شد.

وی از خط کشی و ایمن سازی ۵ هزار کیلومتر از راه‌های استان خبر داد و گفت: ۴ هزار کیلومتر از راه‌های استان هم ساماندهی علائم، تسطیح حریم و آزاد سازی بستر می‌شود.

فرماندار هشترود هم در این نشست احداث ۵ پل تخریب شده بر اثر سیل ۵ سال گذشته را خواستار شد و گفت: ساکنان این روستاها همچنان چشم انتظار ساخت و احداث پل‌های روستاهای خود هستند.

امین امینیان به وضعیت نامناسب آسفالت جاده هشترود مراغه و هشترود قره چمن اشاره کرد و افزود: متأسفانه چاله‌های این جاده‌ها باعث بروز تصادف می‌شود از این رو باید این جاده‌ها آسفالت ریزی مجدد شوند.

وی گفت: از ۷۵۰ کیلومتر راه‌های روستایی هشترود متأسفانه نزدیک به ۳۵۰ کیلومتر تخریب شده‌اند یا در حال تخریب هستند.

فرماندار هشترود خاطرنشان کرد: در سال‌های اخیر حق و حقوق مصوب این شهرستان را به صورت عادلانه توزیع نکرده‌اند و این معضل، باعث شده رتبه هشترود در آسفالت ریزی راه‌های روستایی ۱۸ یعنی سوم از آخر شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا