مدیرکل راهکارهای سازمانی ایرانسل خبر داد

نقش‌آفرینی طرح تحول دیجیتال در پروژه‌های لجستیك فولاد مباركه

 
مدیرکل راهکارهای سازمانی ایرانسل گفت: طرح تحول دیجیتال در تمامی پروژه‌های لجستیک فولاد مبارکه نقش‌آفرینی خواهد کرد.

به گزارش ارک خبر:، محسن یوسف‌پور مدیرکل راهکارهای سازمانی ایرانسل در آیین امضای تفاهم‌نامه فولاد مبارکه با ایرانسل خاطرنشان کرد: فولادمبارکه نخستین شرکتی است که در طرح تحول دیجیتال ورود پیدا کرده است.

وی افزود: با اجرای طرح تحول دیجیتال پارامترهایی چون افزایش بهره‌وری، کاهش میزان مصرف انرژی، بهره‌برداری از داده‌های تجمیع شده در سایر سیستم‌ها و فرآیندهای تولید در راستای استقرار کارخانه متصل هوشمند، پایش و مدیریت هوشمند، دقیق و به موقع فرآیندها و عملیات حمل سرباره، پایش و کنترل هزینه های حمل سرباره، افزایش ایمنی در فرآیندها و عملیات حمل سرباره، بهبود فرآیندهای تعمیر و نگهداری تجهیزات و نخستین گام اجرایی برای تحقق رویای «فولاد هوشمند، از سنگ تا رنگ» امکان‌پذیر خواهد بود.

مدیرکل راهکارهای سازمانی ایرانسل ادامه داد: ایرانسل تجارب بسیاری از شرکای تجاری خود در صنعت و عرصه بین‌المللی به دست آورده و امیدوار است بتواند آنها را در راستای اجرای طرح تحول دیجیتال فولادمبارکه به کار گیرد.

وی تأکید کرد: نخستین گام اجرایی و روشن در کنار شرکت ایریسا اجرای قرارداد پایش حمل سرباره است که برای این منظور ۵ پروژه مستقل تعریف شده است؛ طرح تحول دیجیتال در تمامی پروژه‌های لجستیک فولاد مبارکه نقش‌آفرینی خواهد کرد.

یوسف‌پور ادامه داد: در این پروژه ردیابی پاتیل‌برها، زمانبندی حرکت پاتیل‌برها، تعمیر و نگهداری پاتیل‌برها، ایمنی عملیات، کنترل وضعیت کارکرد پاتیل و در نهایت شمارش تعداد دفعات میزان تخلیه سرباره در چاله‌ها مد نظر است.

وی عنوان داشت: اجرای پروژه پایش حمل سرباره به این شکل است که ردیابی و تعیین وضعیت مکانیزم‌های حمل سرباره در فضای باز و بسته در دستور کار خواهد بود و بر اساس این تفاهم‌نامه در تمام این مسیر از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان داخلی استفاده کردیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا