مدیر کل بهزیستی اصفهان عنوان کرد:

لزوم همکاری کانون وکلا با بهزیستی در زمینه آسیب های اجتماعی

مدیر کل بهزیستی اصفهان در جمع وکلای دادگستری و برخی از مسئولان اظهار داشت: وکلای دادگستری یاوران و مطالبه‌گران حقوق حقه جامعه هدف بهزیستی هستند.

به گزارش  ارک خبر، سی و هفتمین همایش هیات عمومی اتحادیه سراسری کانون وکلای دادگستری ایران، با حضور استاندار، رییس دادگستری، دادستان و شهردار اصفهان در هتل عباسی اصفهان برگزارشد.
در این مراسم مدیر کل بهزیستی اصفهان به نمایندگی از ریاست سازمان بهریستی کشور حضور و درسخنرانی خود ضمن تقدیر از کانون وکلای دادگستری، در معاضدت جامعه هدف سازمان بهزیستی کشور در دعاوی، بر اجرای کامل تفاهم نامه منعقد شده بین کانون وکلای ایران و سازمان بهزیستی کشور تاکید کرد.
ولی‌اله نصر، با اشاره به رسالت سازمان بهزیستی کشور در حوزه آسیب‌های اجتماعی و زنان و دختران در معرض آسیب و آسیب دیده و همچنین کودکان فاقد سرپرست موثر و مباحث مرتبط با اورژانس اجتماعی مثل؛ کودک آزاری، سالمندآزاری، همسرآزاری و خشونت خانگی، بر لزوم همکاری با کانون وکلا تاکید کرد.

وی ضمن تشکر از زحمات وکلایی که در راستای مسئولیت اجتماعی خود وکالت تسخیری و معاضدت جامعه هدف را برعهده می‌گیرند، آمادگی خود را جهت اجرایی کردن تفاهم‌نامه منعقد شده فی مابین بهزیستی کشور با کانون وکلای ایران، اعلام نمود.
مدیر کل بهزیستی اصفهان با ابراز امیدواری بر ارتقاء خدمات کانون وکلا به مددجویان بهزیستی،گفت:بهزیستی آمادگی کامل دارد تا تعهدات خود در این تفاهم نامه از جمله اختصاص فضای فیزیکی تجهیز شده و ارایه خدمات مشاوره جهت خدمت رسانی بهتر وکلا را انجام دهد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا