کسب رتبه دوم هیئت انجمن‌های ورزشی آذربایجان شرقی در کشور

تبریز-رئیس هیئت انجمن های ورزشی آذربایجان شرقی از کسب رتبه دوم این هیئت در ارزیابی عملکرد فدراسیون انجمن های ورزشی خبر داد.

به گزارش ارک خبر،علی حسن پور با اشاره به ارتقای هیئت انجمن‌های ورزشی استان در ارزیابی عملکرد فدراسیون اظهار داشت: فدراسیون انجمن‌های ورزشی همه ساله براساس شاخص‌های مختلف، هیئت‌های ورزشی استان‌ها را مورد ارزیابی قرار می‌دهد که در ارزیابی عملکرد سال ۹۹، هیئت استان توانست رتبه دوم را به خود اختصاص دهد.

وی افزود: قبل از حضور در این هیئت، جایگاه هیئت در ارزیابی عملکرد فدراسیون رتبه ۲۸ بود که با حمایت‌های مدیر کل ورزش و جوانان، رئیس فدراسیون انجمن‌های ورزشی، رؤسای کمیته‌های استانی، رؤسای هیئت‌های شهرستانی و تلاش مربیان، داوران و ورزشکاران و اعضای این هیئت، در سال ۹۹ توانستیم رتبه ۲ را در بین ۳۱ هیئت کشور کسب کنیم.

رئیس هیئت انجمن‌های ورزشی آذربایجان شرقی در ادامه خاطر نشان کرد: در سال ۹۹ با وجود شرایط وخیم کرونایی، هیئت استان توانست با کمک خردجمعی و همت همه مسئولین خانواده بزرگ هیئت استان، با یک برنامه ریزی جامع و مدون، روند رو به پیشرفتی داشته باشد.

حسن پور در پایان گفت: امسال برای تمامی رشته‌های تحت پوشش برنامه ریزی جدیدی خواهیم داشت تا به هدف اصلی خود یعنی رتبه اول کشور برسیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا