حضور حداکثری در انتخابات دشمنان انقلاب را ناامید می‌کند

تبریز- مدیر کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی با بیان اینکه حضور حداکثری در انتخابات دشمنان انقلاب را ناامید می کند، گفت: دشمن گمان می کند با ناامید کردن مردم می‌تواند به اهداف خود دست یابد.

به گزارش ارک خبر،حجت الاسلام حسن شعبانی شامگاه چهارشنبه در اختتامیه شعر فروغ امید که در سالن همایش اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی برگزار شد گفت: در مسائل اعتقادی، اجتماعی و سیاسی، حکمت‌هایی وجود دارد که قادر به ارائه آن با بیان معمولی و استدلالی به مخاطب نیستیم اما زمانی که هنر پای کار می‌آید با ظرافت خود از عهده این کار برمی‌آید.

وی افزود: دشمن به دنبال این است که امید را از مردم بگیرد و آنها بر این گمان هستند که با ناامید کردن مردم، می‌تواند به اهداف خود برسند و در حال حاضر، انتخابات نمونه‌ای از همین موضوع است که مردم با بصیرت می‌توانند آنان را نا امید کنند.

حجت الاسلام شعبانی به جریان‌های نفوذ دشمنان اشاره کرد، گفت: جریان نفوذ یعنی اینکه دشمنان به مردم این را القا کنند که انقلابی گری مسبب تمام مشکلات شما است.

حضور حداکثری در انتخابات دشمنان انقلاب را ناامید می‌کند

مدیر کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی اضافه کرد: با بررسی دقیق می‌توان به این دست یافت که در پشت پرده تمام اتفاقات برجسته مثبت که در تمام عرصه‌های کشور رخ داده است، نگاه انقلابی و جهادی وجود دارد.

شعبانی در پایان افزود: امروز وظیفه ما حضور حداکثری در انتخابات روز جمعه هست و نباید از این مهم غفلت کنیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا