انتخابات در آرامش کامل برگزار شد/ «رئیسی» مشکلات مردم را حل کند

دبیر شورای نگهبان ضمن تبریک به رئیس‌جمهور منتخب، گفت: امیدوارم او در جایگاه ریاست‌جمهوری بتواند مشکلات مردم را حل و فصل کند.

به گزارش ارک خبر،آیت الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان امروز (چهارشنبه) طی سخنانی در نطق پیش از دستور جلسه این شورا ضمن تبریک میلاد با سعادت امام رضا (ع)، گفت: این افتخار بسیار بزرگی است که ملت ایران با امام هشتم (ع) مجاورت دارند و خدا را باید شکر کرد که ملت ایران از برکات این امام همام بهره‌مند هستند.

وی با اشاره به برگزاری موفق انتخابات، افزود: الحمدلله انتخابات با موفقیت کامل و بدون هیچ تنشی و در آرامش کامل برگزار شد.

دبیر شورای نگهبان خاطر نشان کرد: من جا دارد که به رئیس جمهور منتخب، هم به دلیل کسب رای مردم، تبریک و تهنیت عرض کنم و امیدوارم که ان‌شاالله او در جایگاه ریاست جمهوری بتوانند مشکلات مردم را حل و فصل کنند.

آیت الله جنتی اضافه کرد: باید بابت برگزاری این انتخابات با شکوه شاکر خداوند متعال باشیم و الحمدلله این رایی که به رئیس جمهور منتخب داده شد، حتماً همه و به خصوص شخص رئیس جمهور منتخب باید قدردان این مردم همیشه در صحنه باشند و رئیس جمهور منتخب هم باید در دوران ریاست جمهوری تمام تلاش خود را کند تا مشکلات مردم عزیز را حل کند.

وی در پایان به آیات مدرسی یزدی و اعرافی که با رای مردم به عضویت مجلس خبرگان رهبری درآمده‌اند نیز تبریک گفت.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا