مجلس به ارز ۴۲۰۰ تومانی پایان می‌دهد

بناب- عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس مصمم است با همکاری دولت جدید با حذف ارز ۴ هزار و ۲۰۰ تومانی به اقتصاد رانتی در کشور پایان دهد.

به گزارش ارک خبر،حجت الاسلام محمد باقری بنابی در آئین تجلیل از جمعی از صاحبان صنایع شهرستان بناب با بیان اینکه توسعه فاز دوم شهرک صنعتی بناب در ۱۰۰ هکتار بعد از ۱۰ سال به اتمام رسیده و کار واگذاری به سرمایه گذاران به زودی آغاز خواهد شد؛ اظهار داشت: امیدواریم طرح توسعه ۲۰۰ هکتاری شهرک صنعتی بناب نیز در آینده نزدیک به اتمام رسیده و به متقاضیان واگذار شود.

وی اظهار امیدواری کرد که با ایجاد واحدهای تولیدی و صنعتی جدید شاهد ایجاد اشتغال جدید برای نیروهای جوان و بیکار منطقه باشیم.

نماینده مردم بناب و خوشه مهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اقدامات خوبی در مجلس برای حمایت از تولیدکنندگان و صنعتگران از قبیل اصلاح ارزش افزوده و سایر مباحث انجام شده است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس مصمم است با همکاری دولت جدید با حذف ارز ۴ هزار و ۲۰۰ تومانی به اقتصاد رانتی در کشور پایان دهد.

باقری بنابی در ادامه سخنان خود توسعه شهرک صنعتی بناب را مهم عنوان کرد و گفت: از سازمان صمت انتظار داریم موضوع را پیگیری کند و قطعاً با واگذاری قطعات در این شهرک سرمایه گذاران زیادی جذب شده و تحول زیادی را در بحث اشتغال شهرستان شاهد خواهیم بود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا