درجلسه کمیته فلزات وسنگ های گرانبها تاکید شد:

ضرورت برندسازی تولیدات طلای اصفهان

درجلسه کمیته فلزات و سنگ‌های گرانبها ذیل کمیسیون معادن اتاق بازرگانی اصفهان بر،برندسازی درحوزه طراحی وتولید طلا دراصفهان و پیشنهاد اختصاص روز طلا در تقویم کشور تاکید شد.

به گزارش ارک خبر: در این جلسه که به منظورهم اندیشی درخصوص طراحی وساخت طلا دراصفهان برگزارشد، بر استفاده بهینه از پتانسیل نمایشگاه های داخلی و بین المللی طلا برای معرفی طلای اصفهان تاکید شد.
در این جلسه با بیان اینکه نمایشگاه اکسپوی دبی فرصت مناسبی به منظورمعرفی کیفیت وتنوع محصولات تولیدی دراصفهان است بر طراحی بر اساس تلفیق سنگ های قیمتی و تاریخ ایران برای ارایه در این نمایشگاه تاکید شد.
ابراهیم حبیب الهی، مسئول کمیته فلزات و سنگ های گرانبهای اتاق بازرگانی اصفهان در این جلسه با اشاره به دوره های آموزشی برگزارشده برای طراحان طلا توسط اتاق بازرگانی وشرکت شهرک های صنعتی، این دوره ها را موجب ایجاد تحول در طراحی طلا دانست و افزود: با این وجود اختصاص روز طلا در تقویم کشور برای توجه هر چه بیشتر به فعالان این حوزه با درنظرگرفتن اشتغالزایی بالای این صنعت از اهمیت بالایی برخوردار است.
در این جلسه بر معرفی تولیدات طلای اصفهان در سطح بین المللی تاکید وعنوان شد از این فرصت می توان برای برندسازی طلای اصفهان استفاده کرد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا