توزیع یک تن گوشت گرم میان مددجویان فریدن

یک تن گوشت گرم، ۱۳۰۰بسته معیشتی، هزار پرس غذای گرم و ۳ هزار ماسک بهداشتی با مساعدت خیران و مراکز نیکوکاری فریدن بین مددجویان و نیازمندان این شهرستان و روستاهای منطقه توزیع شد.

به گزارش ارک خبر، غلامرضا کریمی رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان فریدن، گفت: در دهه اول ماه محرم با مشارکت خیران نیک اندیش یک تن گوشت گرم، هزار و ۳۰۰ بسته معیشتی، هزار پرس غذای گرم و ۳ هزار ماسک بهداشتی میان مددجویان تحت حمایت این شهرستان و روستاهای منطقه توزیع شد.

غلامرضا کریمی با اشاره به ۴ هزار و ۵۹۰ خانوار تحت پوشش این نهاد، ادامه داد: یک تن گوشت گرم به ارزش ۱۳۰میلیون تومان در بسته های یک و نیم کیلویی، هزار و ۳۰۰ بسته معیشتی به ارزش ۷۴ میلیون تومان و هزار پرس غذای گرم به ارزش ۳۰ میلیون تومان در این ایام به مددجویان اهدا شد.

کریمی با تاکید بر اینکه طرح اطعام و احسان حسینی تا پایان ماه صفر ادامه دارد، افزود: نیکوکاران می توانند نذورات خود را از طریق مراجعه حضوری به این اداره و مراکز نیکوکاری و یا با شماره گیری کد دستوری #۰۳۱۵*۸۸۷۷* ارائه کنند.

گفتنی است؛ در شب عاشورای حسینی، دکتر محمدصالحی نماینده شهرستان های فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت در مجلس شورای اسلامی، ضمن بازدید از روند فعالیت آشپزخانه های اطعام حسینی، بسته بندی و توزیع غذای گرم از نیکوکاران، خیران و پرسنل کمیته امداد قدردانی کردند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا