درخشش بهزیستی آذربایجان شرقی در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی

تبریز- اداره کل بهزیستی آذربایجان شرقی در ارزیابی عملکرد سال ۹۹ ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان آذربایجان شرقی در قالب جشنواره استانی شهید رجایی، موفق به اخذ رتبه برتر در شاخص‌های عمومی شد.

به گزارش ارک خبر، در جریان برگزاری آئین تجلیل از دستگاه‌های اجرایی برتر بیست و چهارمین جشنواره استانی شهید رجایی که قبل از ظهر امروز در تبریز برگزار شد، اداره کل بهزیستی استان آذربایجان شرقی از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به عنوان دستگاه برتر معرفی شد و با کسب بالاترین مجموع امتیاز شاخص‌های عمومی، جایگاه برتر را در بین بیش از ۵۷ دستگاه در قالب ارزیابی عملکرد سال ۹۹ کسب کرد.

بر همین اساس و طی مراسمی با حضور استاندار آذربایجان شرقی و جمعی از مقامات ارشد استان، از مدیرکل بهزیستی استان آذربایجان شرقی با اهدا لوح و تندیس، تجلیل و قدردانی شد.

در بخشی از متن لوح اهدایی به مدیر کل بهزیستی استان که به امضای پورمحمدی استاندار و رئیس ستاد برگزاری بیست و سومین جشنواره استانی شهید رجایی رسیده، چنین آمده است:

نظام اداری کشور بستر هدایت و تنظیم سایر نظام‌های فرایند توسعه بوده و از نقش خطیر و برجسته‌ای برخوردار است به طوری که هرگونه پیشرفت و توسعه جامعه منوط به عملکرد سالم، کارآمد و سازگار این نظام است.

سنجش میزان پویایی و بالندگی نظام اداری به منظور بهبود مستمر آن هر ساله با اتکا به ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی، مبتنی بر شاخص‌های عمومی و شاخص‌های اختصاصی دستگاهی در بستر جشنواره شهید رجایی صورت می‌گیرد.

لازم می‌دانم از همت، تلاش خالصانه و اقدامات اثربخش سرکارعالی و مجموعه همکاران اداره کل که موجب گردیده از سوی ستاد بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی استان به عنوان دستگاه برتر در کسب بالاترین میزان امتیاز در مجموعه شاخص‌های عمومی ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۹ انتخاب شوید، تشکر و قدردانی نمایم و از درگاه خداوند منان، توفیق خدمت روز افزون، بهروزی و سلامت آرزومندم.

لازم به ذکر است، بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی با هدف قدردانی از تلاشگران عرصه خدمت و ارتقای فرهنگ تلاش و تعهد، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

در این مراسم از برگزیدگان برتر شاخص‌های عمومی در دستگاه‌های اجرایی شامل اداره کل بهزیستی آذربایجان شرقی و اداره کل امور مالیاتی استان، با اهدا لوح سپاس و تندیس جشنواره، تجلیل شد.

شایان ذکر است که به منظور ارج گذاری و تکریم صادقانه و مؤثر در نظام مقدس جمهوری اسلامی و قدردانی از تلاشگران و دستگاه‌های برتر در عرصه خدمتگزاری به ملت شریف و بزرگوار ایران اسلامی و نهادینه کردن فرهنگ ارتقا و بهبود عملکرد دستگاه‌های اجرایی در سطوح مختلف از طریق قدردانی و تشویق آنها، به استناد آئین نامه اجرایی مواد ۸۱ و ۸۲ قانون مدیریت خدمات کشوری و دستورالعمل‌های اجرایی مربوط در خصوص ارزیابی عملکرد، بخشنامه جشنواره شهید رجایی سالانه ابلاغ و جشنواره شهید رجایی در سطح ملی، دستگاهی و استانی برگزار می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا