اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی طبق برنامه پیش می‌رود

تبریز- مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: اداره کل تبلیغات اسلامی استان طبق برنامه پیش می‌رود.

به گزارش ارک خبر، معاون فرهنگی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی ظهر یک شنبه با برگزاری جلسه تودیع و معارفه معرفی شد.

در این جلسه که با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسن شعبانی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان برگزار شد، از تلاش‌های حجت الاسلام والمسلمین خورنژاد تجلیل و حجت الاسلام والمسلمین سید محمود حسینی به جای او به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی معرفی شد.

حجت الاسلام شعبانی در این جلسه با اشاره به مهمترین مأموریت‌ها و اهداف سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه روزمرگی آفت دستگاه‌های اجرایی است، گفت: در سال جاری اداره کل تبلیغات اسلامی استان به هیچ عنوان دچار روزمرگی نشده است و با برنامه ریزی های صورت گرفته به دنبال تحقق شاخص‌ها و مأموریت‌ها هستیم.

اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی طبق برنامه پیش می‌رود

وی سپس ادامه داد: سازمان تبلیغات اسلامی به دنبال تحقق مطالبات رهبری است و هیچ دستگاه دولتی و حاکمیتی در حوزه دینی و فرهنگی به این اندازه پیگیر تحقق مطالبات رهبری نیست.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سپس افزود: در شهرستان‌های استان نیز دنبال جریان سازی هستیم، شاخص‌های پیش رو برای سال ۱۴۰۰ در شهرستان‌ها نیز اجرا می‌شود و تمامی مناطق استان درگیر تحقق برنامه‌ها و مأموریت‌ها هستند.

شعبانی با بیان اینکه علی رغم تمامی محدودیت‌ها با تمام توان برای تحقق شاخص‌ها تلاش می‌کنیم، گفت: با اینکه امکانات موجود با مأموریت‌ها فاصله دارد و کمبودهایی داریم ولی با کار جهادی و تلاش خستگی ناپذیر برای انجام مأموریت‌های مشخص شده اقدام کرده‌ایم.

اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی طبق برنامه پیش می‌رود

شعبانی به اهمیت برنامه‌های فرهنگی در این اداره کل اشاره کرد و گفت: طی دو سال گذشته حجم فعالیت‌های فرهنگی در این اداره کل به صورت تصاعدی رشد داشته و نیاز است این روند همچنان با اولویت تبیین گفتمان انقلابی با سرعت بیشتری ادامه داشته باشد.

وی ابراز داشت: در دوره کنونی نیازمند تعامل گسترده با دیگر دستگاه‌های دولتی و حاکمیتی در حوزه دینی و فرهنگی هستیم تا برنامه‌ها با بیشترین بازدهی و خروجی به سرانجام مدنظر برسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا