حسین عبدالغنی: النصر مقابل تراکتور هیچ بهانه‌ای ندارد

مدیر اجرایی تیم فوتبال النصر عربستان تاکید کرد که این تیم هیچ بهانه‌ای برای بازی با تراکتور ایران در لیگ قهرمانان آسیا ندارد.

به گزارش ارک خبر،تیم فوتبال النصر عربستان از ساعت ۲۰:۳۰ فردا سه شنبه در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تراکتور ایران می‌رود. این بازی در کشور قطر برگزار می‌شود.

حسین عبدالغنی پیشکسوت فوتبال عربستان و مدیر اجرایی باشگاه النصر تاکید کرد که این تیم برای رویارویی با تراکتور آماده است.

وی به برنامه «ملعب SBC» گفت: هر تیم بزرگی دنبال قهرمانی است و ما هم هیچ بهانه‌ای نداریم. آماده برگزاری بازی با تراکتور و صعود به مرحله یک چهارم نهایی هستیم.

عبدالغنی تاکید کرد: شرایط هرچه که باشد، غیبت بازیکنان و غیره این یک مسابقه فوتبال است که ۹۰ دقیقه برگزار می‌شود. مهمترین چیز این است که پیروز شویم و به مرحله بعد صعود کنیم.

مدیر اجرایی النصر از غیبت عبدالرزاق حمدالله در این مسابقه به عنوان یک اتفاق تاثیرگذار یاد کرد و افزود: مطمئن هستم که سایر بازیکنان بهترین عملکرد را خواهند داشت. تالیسکا هم آمادگی کاملی برای این مسابقه دارد و به تمام نفرات خود اعتماد داریم. این مسابقه دشوار ممکن است شاهد تولد یک ستاره جدید باشد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا