آمادگی ناوگان اتوبوس‌رانی در صورت بازگشایی مدارس

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه از آمادگی ناوگان موجود اتوبوسرانی در صورت بازگشایی مدارس خبر داد.

به گزارش ارک خبر،ایمان غنی زاده در جلسه هماهنگی بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها با اعلام این خبر گفت: هم‌زمان با آغاز سال‌تحصیلی جدید و در صورت بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها و متعاقب آن افزایش سفرهای درون‌شهری، اتوبوسرانی تبریز با بسیج تمامی امکانات موجود با بیش‌ترین تعداد ناوگان به امر جابجایی شهروندان محترم به‌خصوص دانش‌آموزان و دانشجویان عزیز خواهد پرداخت.

وی افزود: همه کارکنان معاونت بهره‌برداری در حالت آماده‌باش خواهند بود و پایانه‌ها و طول مسیرها توسط مرکز کنترل هوشمند، گشت‌های انتظامی و مسئولان امور حرکت مدیریت و کنترل خواهد شد تا در مسیرهایی که دچار کمبود هستیم در مواقع پیک مسافر از اتوبوس‌های واحد گشت جهت برطرف شدن مشکل بهره ببریم.

وی ادامه داد: همچنین اتوبوس‌های بخش خصوصی نیز از لحاظ نظافت ظاهری و داخلی مورد بازدید قرار گرفته و با هماهنگی معاونت فنی نسبت به نظافت اتوبوس‌های بخش خصوصی اقدام می‌شود.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه بیان کرد: به‌منظور ارائه خدمات مطلوب در صورت بازگشایی مدارس، همه پرسنل این شرکت بدون مرخصی در سر کار حاضر خواهند شد و حوزه فنی شرکت واحد نیز در حالت آماده‌باش بوده و همه اتوبوس‌ها همچون قبل، به صورت شبانه مورد بازبینی و سرویس فنی مستمر قرار می‌گیرند.

وی با اشاره به این‌که با تلاش‌های معاونت فنی شرکت واحد، هیچ اتوبوس متوقفی وجود ندارد، عنوان کرد: سرویس فنی (اورهال بودن) و نظافت اتوبوس‌ها یکی از اساسی‌ترین کارهای شرکت است و کارکنان مربوطه نیز به طور شبانه‌روزی در مدت‌زمان تعریف شده، نسبت به سرویس فنی و تمیز کردن و نظافت اتوبوس‌ها و سایه‌بان‌های سطح شهر اقدام می‌کنند.

غنی زاده گفت: با همکاری بهره‌برداران و با ابلاغ تفاهم‌نامه بین سازمان برنامه و بودجه و شهرداری تبریز و صندوق کارآفرینی امید، تا پایان سال همه اتوبوس‌هایی که نیاز به بازسازی دارند مورد تعمیر، بازسازی و راه‌اندازی قرار خواهند گرفت.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا