پنجره نقل و انتقالاتی تراکتور طی روزهای آتی باز می‌شود

تبریز- سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: پنجره نقل و انتقالاتی تراکتور طی روزهای آتی باز می‌شود.

به گزارش ارک خبر،فیروز کریمی صبح چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران به بیان آخرین شرایط تیم پرداخت و گفت: به خاطر شکایت تعدادی از بازیکنان‌مان که نتوانستند کمکی به تراکتور کنند، پنجره نقل و انتقالات بسته شده است. به دلیل اینکه هیچ کار مؤثری از این بازیکنان ندیده بودیم، کار را پیگیری کردیم. مسئولان حقوقی باشگاه با تمام توان‌شان به دنبال احقاق حق باشگاه بودند که متأسفانه کار به جایی نرسید و در این بین، پنجره نقل و انتقالات ما بسته شد. متأسفانه این اتفاق در بدترین زمان ممکن اتفاق افتاد.

وی ادامه داد: با تلاشی که مالک و هیئت مدیره باشگاه انجام دادند، این مشکل تا قسمتی مرتفع شد و قرار است پنجره نقل و انتقالات تراکتور در طول هفته جاری باز شود. ما به صورت قاطع و کامل نتوانستیم در نقل و انتقالات شرکت کنیم، اما با نفراتی که در بازار نقل و انتقالات به عنوان بازیکن آزاد حضور داشتند، صحبت کردیم. آنها نیز به دلیل احترامی که به تراکتور و هواداران داشتند، پیشنهاد ما را قبول کرده و به تمرینات ما آمدند.

کریمی ابراز داشت: سعی کردیم از بین نفراتی که می‌توانستیم جذب کنیم، بهترین‌ها را به تراکتور بیاوریم و با همین نفرات، تمرینات را آغاز کرده‌ایم. امیدواریم با باز شدن پنجره نقل و انتقالات، قرارداد این بازیکنان را هم ثبت کنیم و بازیکنان تأثیرگذار جدید به خدمت بگیریم.

وی گفت: هیچ اداره، سازمان و نهادی نه می‌تواند برای تراکتور هزینه آن‌چنانی کند و نه توانش را دارد. شرایط هم این اجازه را نمی‌دهد. اگر سازمانی بیرون از استان به دنبال خرید امتیاز باشگاه است، به دلیل عشق و علاقه به تراکتور نیست. اگر حتی صنایع مس بخواهد اقدامی برای خرید امتیاز باشگاه تراکتور بکند، به دلیل نوع سرمایه گذاری این مجموعه به دنبال چنین مسائلی هستند.

سرمربی تراکتور ادامه داد: اگر هواداران ما فکر می‌کنند صنایع مس می‌خواهد سرمایه گذاری ۳۰۰ میلیاردی در تراکتور انجام بدهد و تیم را هم در تبریز نگه دارد، خیلی سخت در اشتباه هستند. هواداران یا باید از وجود تراکتور چشم پوشی و خداحافظی کنند که این امکان وجود ندارد و مردم ما هم این اجازه را نمی‌دهند و یا پای تیم بمانند و حمایت کنند.

کریمی گفت: به عنوان اسپانسر، هیچ نهادی برای تراکتور ۳۰۰ میلیارد تومان هزینه نمی‌کند. اگر هر شخصی اسپانسری پیدا کند که ۳۰۰ میلیارد نه، فقط ۱۰۰ میلیارد تومان برای تراکتور هزینه کند، من در بین دو نیمه دیدار مقابل پرسپولیس دست او را می‌بوسم. هر کسی با هر جایگاهی چنین وعده‌ای می‌دهد، به دنبال عوام فریبی است و چنین موضوعی امکان پذیر نیست.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا