مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها فردا برگزار می‌شود

مراسم نمادین آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی فردا با حضور ابراهیم رئیسی رئیس جمهور در دانشگاه تهران برگزار می شود.

به گزارش ارک خبر، به نقل از دانشگاه تهران، مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و آموزش پزشکی با حضور رئیس جمهور، تعداد محدودی از مسئولان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، استادان و دانشجویان دانشگاه‌های تهران و علوم پزشکی تهران، دوشنبه نوزدهم مهر ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۰ صبح در تالار علامه امینی کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه تهران، به‌صورت حضوری و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

وزرای علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سرپرست دانشگاه‌های تهران و علوم پزشکی تهران، از جمله سخنرانان این مراسم خواهند بود. همچنین یک استاد به نمایندگی از استادان دانشگاه‌ها و یک دانشجو نیز به نمایندگی از دانشجویان کشور در حضور رئیس جمهور سخنرانی خواهند کرد و پس از آن در پایان مراسم رئیس جمهور به ایراد سخنرانی می‌پردازد.

در مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و آموزش پزشکی، حدود ۲۶ نفر از کنکوری‌های برتر در وزارتخانه‌های علوم و بهداشت و همچنین برترین‌های شاهد و ایثارگر با حضور رئیس جمهور مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا